Ryzen 5 5500U laptop FIFA 23 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

Erideoglu

Hectopat
Yer
Burdur
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire 7 A715-42G-R016
Meslek
Öğrenci
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3050
İşlemci
Ryzen 5 5500U
Acer Aspire 7 A715-42G-R016
Ürün linki: Acer Aspire 7 A715-42G-R016 Notebook

İşlemci: Ryzen 5 5500U.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050.

Herkese merhaba arkadaşlar, benim sorum şu olacak.

Steam şu anda 23 Mart'a kadar indirim haftasına girdi. Bunlar arasında FIFA 23 de var 699TL'den 349TL'ye düştü.
Sorum ise şu;

Dizüstü bilgisayarımın işlemcisi AMD'nin mobil işlemci türlerinden olan AMD Ryzen 5 Mobile processors with Radeon Graphics adı altında AMD Ryzen 5 5500U.

Steam FIFA 23 için minimum sistem gereksinimlerine işlemci olarak AMD Ryzen 5 1600 yazmış. Normal işlemci Ryzen 5 1600 ile mobil işlemci Ryzen 5 5500U kıyaslandığında performans olarak nasıl bir sonuç alınır? Yani normal işlemci Ryzen 5 1600'ü destekliyorsa mobil işlemci Ryzen 5 5500U destekler mi?

Özetle dizüstü bilgisayarım FIFA 23'ü kaldırır mı? Teşekkürler.

Tabii ki. FIFA çok ağır çok sistem isteyen bir oyun değil zaten. Düşükte oynatır.

Kaldırır gibi duruyor. Yalnız ben oyunu aldığıma pişman oldum. FIFA 16 oynaması daha keyifli ve daha gerçekçi. Buna geçince pes oynuyor gibi hissediyorum.

Dostum o oyun ve türevleri hiçbir şey, babaannenin pc'si bile kaldırır öyle söyleyim.
Kanka oyunu aldım denedim oynanış motorunda bir sıkıntı yok ama animasyonlarda bir tık kasmalar mevcut. Harici ekran kartı olmayan bilgisayarımda kaldırmadı :)

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Kanka oyunu aldım denedim oynanış motorunda bir sıkıntı yok ama animasyonlarda bir tık kasmalar mevcut. Harici ekran kartı olmayan bilgisayarımda kaldırmadı :)

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Kral merhaba pc nin performansından memnun musun
bende de aynısı var ben oyunlarda performans sorunu çekiyorum fazlasıyla çok kötü parama yazık ettiğimi düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı