Ryzen 5 5600 RX6700 sistem nasıl?

Ee kasa çöp olunca tüm sistem mi çöp oluyor? Atarsın kasayı uzay sistem yaparsın. Ayrıca cayır cayır yanmaz. Kasa çöpte değil. Ezbere konuşmayın. XPG Valor Air'den daha iyi bile denilebilir hatta.

Kasaya çöp demenin sebebini de açıklarsan sevinirim merak ettim :D Kasanın her tarafında delikler var, RGB olmayışı mı çöp yaptı kasayı?
Kasa basık, ön çift fan girişine sahip arka egzoz fan ile anakart arasında çok bir mesafe göremiyorum sen oyuncu sistem topluyorsun gidip de Office sistemi toplamıyorsun hadi arkadaş zorlamak istedi yarin bir gün OC yaptı ne olacak özelleştirmeye açık değil kasa Bronze güç kaynağı ne kadar sağlıklı.
Midtower kasa pişmanlıktır.

1680279358887.png

Attığım sistemin PSU'su bundan daha iyi ayrıca daha ucuza geliyor, ben onu tercih ederdim.

Benim attığım sistemdeki kasa çok daha iyi ayrıca PSU'lar arasında pek bir fark yok dediğim ozellestirmelerle kesinlikle daha tercih edilebilir bir sistem.

Kasa basık, ön çift fan girişine sahip arka egzoz fan ile anakart arasında çok bir mesafe göremiyorum sen oyuncu sistem topluyorsun gidip de Office sistemi toplamıyorsun hadi arkadaş zorlamak istedi yarin bir gün OC yaptı ne olacak özelleştirmeye açık değil kasa Bronze güç kaynağı ne kadar sağlıklı.
Midtower kasa pişmanlıktır.

Eki Görüntüle 1721866

Office sistemi dediğin sistem üst tarafa 360mm radyatör destekliyor. Bak 360mm Radyatör. 1800 TL'ye kadar kasaların desteklemediği bir şey bu. Kasanın her tarafı mesh yaptıda dümdüz mesh. Bu kasanın içine Full fan setup yapsan püfür püfür çalışır bu. Kasa küçük duruyor diye ön yargılı davranıyorsunuz.

Testte 5000T RGB'den bile daha iyi performanslı gözüküyor sistem. Bak 5000T.

Kasanın eksisi Micro-ATX olması sadece. Onu da her türlü Micro-ATX anakart tercih ederek tolere edebilirsin.

Bak incelemesi var burada. Kasanın bir reviewlarına bakın öyle konuşun.

Office sistemi dediğin sistem üst tarafa 360mm radyatör destekliyor. Bak 360mm radyatör. 1800 TL'ye kadar kasaların desteklemediği bir şey bu. Kasanın her tarafı mesh yaptıda dümdüz mesh. Bu kasanın içine Full fan setup yapsan püfür püfür çalışır bu. Kasa küçük duruyor diye ön yargılı davranıyorsunuz.

Testte 5000t RGB'den bile daha iyi performanslı gözüküyor sistem. Bak 5000t.

Kasanın eksisi Micro-ATX olması sadece. Onu da her türlü Micro-ATX anakart tercih ederek tolere edebilirsin.

Bak incelemesi var burada. Kasanın bir reviewlarına bakın öyle konuşun.

Peki sizin attığınız sistemde kaç tane dahili fan geliyor? Bir tane geliyor yani diğer fanları almak için de konu sahibi masrafa girecek.

Peki sizin attığınız sistemde kaç tane dahili fan geliyor? Bir tane geliyor yani diğer fanları almak için de konu sahibi masrafa girecek.
Testte de zaten 2 fanla çalışıyor? benim dediğim ekstra bir şey.

Ha birde, HV PRO ile TUF aynı PSU'lar değiller. TUF her türlü daha iyi bir PSU. HV Pro genel olarak ucuz malzemeler kullanılarak yapılmış giriş seviyenin ortasında bir PSU. TUF ise giriş seviyenin iyi modellerinden. 6 Yıl garantisi olması da cabası.

Geri
Yukarı