Ryzen 5 5600 Sistem kaç TL'ye satılır?

Yok ya fiyatlar boyleyse satmam. Üstte ki DDR5 4060 Ti 17 bin olan bir mesaj vardı. Linkini bekliyorum. Eşime de PC alsam 17 bine DDR5'li daha iyi oluyor. PS5 ile falan ugrasmama gerek yok hiç.
5600 4060 17k geçen hafta kısa sureligine düştü.
7500f 4060 22.5k
7500f 4060ti 26k var bunlar ara sıra 1k düşebiliyor takip etmek gerek.
En temizi sistem önerisi konusu açın.

Hocam bende sürekli olarak bu fiyatta sandım. İndirim döneminde zaten 2.el satışı yapılmaz. Neyse ben sahibindene 40 bine seti koydum. Satılmazsa zaten kendim toplarım artık eşime. PS5'ten vazgeçerim. Maalesef PSU'su kasası Frisby olan ürünlere 25 bin TL gibi saçma sapan paralar vermem. O PSU'lara da 4060 Ti emanet etmem. Teşekkürler yardımlar için benim kafamda piyasa şekillendi. Çok teşekkürler herkese

Güzel günlerde kullanınız hocam 😊
bu kasayı listeme ekledim. 1 2 hafta indirim kovalayıp alacağım. güzelmiş.

Hocam bende sürekli olarak bu fiyatta sandım. İndirim döneminde zaten 2.el satışı yapılmaz. Neyse ben sahibindene 40 bine seti koydum. Satılmazsa zaten kendim toplarım artık eşime. PS5'ten vazgeçerim. Maalesef PSU'su kasası Frisby olan ürünlere 25 bin TL gibi saçma sapan paralar vermem. O PSU'lara da 4060 Ti emanet etmem. Teşekkürler yardımlar için benim kafamda piyasa şekillendi. Çok teşekkürler herkese

Bu kasayı listeme ekledim. 1 2 hafta indirim kovalayıp alacağım. Güzelmiş.

Hocam kampanyalı sistemleri takip edin, bunun daha iyisi 20 bin liraya satıldı geçen hafta. Fakat güncel piyasanın en iyisi arkadaşın attığı sistem bu fiyatta

Yeni konular

Geri
Yukarı