Ryzen 5 5600 sisteme fan takviyesi yapılmalı mı?

Aynı ürünü bende sipariş vereceğim.

Işık özellikleri arasındaki farklar nedir acaba? Neye göre seçim yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1798184

Işık özellikleri arasındaki farklar nedir? Acaba? Neye göre seçim yapmalıyım?

Birinde ışıkları kendi zevkine göre ayarlayabiliyorsun, digerinde ışıklar kendi kafasına göre çalışıyor çok güzel bir ürün ben araştırdım ARGB 787 TL olanını aldım ARGB.

Eki Görüntüle 1798184

Işık özellikleri arasındaki farklar nedir? Acaba? Neye göre seçim yapmalıyım?

ARGB ışıklar ayarlayabilirsin, RGB kendi kendine yanıyor istedigi renk.

Bu ayarlama olayını bir program falan yükleyerek mi yapıyoruz. Birde bu argb nin anakarta uyum sorunu olabiliyor mu pin girişi falan öyle birşey vardı sanırım.

Rica ederim hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Bir de benim anakartım

Gigabyte A520M k V2 1.0 DDR4 AMD A520 soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz mATX Gaming (oyuncu) anakart ARGB mi almalıyım yoksa RGB mi hangi seçenek daha iyi ikisi de olursa ARGB tercihim olacak​

Bir de benim anakartım.

Gigabyte A520M k V2 1.0 DDR4 AMD A520 soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz mATX Gaming (oyuncu) anakart ARGB mi almalıyım yoksa RGB mi hangi seçenek daha iyi ikisi de olursa ARGB tercihim olacak​

RGB pin ve bağlantıları konusunda bilgim yok hocam sizi yanlış yönlendirmek istemem. Bilen bir arkadaş yorumlarsa daha güzel olur.

Bir de benim anakartım

Anakart üzerinde ARGB olmalı. Emin olmamakla birlikte A520 kartlarda sanırım ARGB bulunmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…