Ryzen 5 5600H mi daha fazla FPS verir i5 11400H mi?

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
RAM
8
Hangi işlemci daha fazla FPS verir bilmek istiyorum. Ve ne kadar FPS farkı olacağını bilmiyorum.

Çoğu kaynak karışık şeyler söylüyor. Başka bir sitede Intel diyorlar bu sitede bazıları AMD bazıları Intel. Anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan oyuna fark ediyor, fark ise 5-6 FPS. Ben 5600H olanı almıştım daha uygun fiyatlı diye.

Pek aşırı fark yok aralarında Intel çok az daha önde gibi ama ben tercihimi her zaman mümkün olduğunca AMD'den yana kullanırım. Fiyatlarını da değerlendirirsek AMD daha iyi.

Oyundan oyuna fark ediyor ama genel olarak 11400H biraz daha iyi. Hangisi daha ucuzsa onu tercih edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max ve minin ortalamasını alınca sadece yüzde 4 farkla Intel önde o yüzden hangisi ucuzsa o tercih edilmelidir.

Bu arada alacağın ürün hangisi?

Neden?

paradan mı?

Paraya değmeyeceğini biliyorum sadece bu özellikleri olan bir laptop alacağım.

Vereceğin paraya 5 kat daha performanslı laptop alırsın. İçinde 4050 olan bir laptop mesela. Attığın laptopta ki kart tarihi eser olmak üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…