Ryzen 5 5600X Sistem Toplama | QP Atreus

"I don't mind so much the Chinese-made caps since nowadays most caps are made in China, even some models from Japanese brands."
Soru: Japon malı kapasitörler Japonya'da mı üretiliyor?
Bu konuda da açıklamıştım, dediğinize katılıyorum, güç kaynağının dördüncü seviye kapasitörlere sahip olması onu çöp yapmıyor ama kapasitör gören herkes de kendini JonnyGuru zannediyor, bu forumda ondan bir tane vardı, o da artık yok maalesef, uzun süredir foruma girdiğini görmüyorum Ali Rıza ağabeyin.

Benzer bütçede daha iyi güç kaynakları varken alternatiflere bakılmalı, orası tamamen ayrı mesele.

Bir de bunun yanında, Elite V3'ü bu sistemde nasıl kullandılar anlayabilmiş değilim. Böyle bir sistem için özellikle de güç kaynağından kısılmamalı.

Son düzenleme:
Bu konuda da açıklamıştım, dediğinize katılıyorum, güç kaynağının dördüncü seviye kapasitörlere sahip olması onu çöp yapmıyor ama kapasitör gören herkes de kendini JonnyGuru zannediyor, bu forumda ondan bir tane vardı, o da artık yok malesef, uzun süredir foruma girdiğini görmüyorum Ali Rıza ağabeyin.

Benzer bütçede daha iyi güç kaynakları varken alternatiflere bakılmalı, orası tamamen ayrı mesele.

Bir de bunun yanında, Elite V3'ü bu sistemde nasıl kullandılar anlayabilmiş değilim. Böyle bir sistem için özellikle de güç kaynağından kısılmamalı.
Bilişim konusunda da ciddi bir "muhafazakarlık" söz konusu. Marka ya da yaygın görüşten yola çıkarak anında kötüleme yoluna gidiyoruz. İnceleme yazıları, içerik videoları, bu işe yıllarını vermiş kişi ya da kuruluşlar bir an da anlamını yitiriyor. Neden? "Çünkü ben öyle dedim." Peki...

Geri
Yukarı