Ryzen 5 7600X için sıvı soğutucu önerisi

Çok kaliteli bir soğutucu değil. Phantom spirit 2 fanlı olmasına rağmen bunun 5 katı daha iyi.

Kaliteli bir soğutucu değil Phantom spirite geçmen çağ atlatır.

Çok kaliteli bir soğutucu değil. Phantom spirit 2 fanlı olmasına rağmen bunun 5 katı daha iyi.
Evet kaliteli birşey değil 4 yıldır idareten kullandım ama iyi bir soğutucu almak istiyorum sıvı soğutucu şart değil ona yakın hava soğutucuda olur ama ileride işlemciyi yükseltebilrim ryzen 7 veya 9 serisi alabilirim ondada kullana bilmem lazım.

Phantom spirit her türlü götürür sizi merak etmeyin.

Kasan destekliyorsa @pawEn hocamın attığı iyidir ama gene de sıvı soğutma işine girme bence.

Hocam zannetmiyorum o buna zar zor yeter ryzen 7 veya 9 serisine yetmez ileride değiştireceğim işlemciyi.
Öneriyorsak bir bildiğimiz var dimi hocam yani rampage gamepower önermiyoruz sonuçta. Arkadaş yukarıya testlerini de bırakmış ki o testler full yükteki testler siz 92 dereceyi göremezsiniz bile muhtemelen.

Hocam zannetmiyorum o buna zar zor yeter ryzen 7 veya 9 serisine yetmez ileride değiştireceğim işlemciyi.
Kasanız nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…