Ryzen 5 Pro 4650G sistemde "Ryzen Master kurulamıyor" hatası

crayzchemist

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
İnsan
Merhaba,
Ryzen Master programını kurmak istediğimde resimde ki hatayı alıyorum, yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim, çoğu yerde bahsedildiği gibi Microsoft *.Cab hata düzeltme aracı işe yaramıyor başka bir çözüm önerisi bekliyorum. Teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Sistem özellikleri imzamdaki gibidir.

Sistem: Ryzen 5 Pro 4650G
ASUS B550M-K
HyperX Predator 8 GB*2 Dual Kit

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Ryzen Master programını kurmak istediğimde resimde ki hatayı alıyorum, yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim, çoğu yerde bahsedildiği gibi Microsoft *.Cab hata düzeltme aracı işe yaramıyor başka bir çözüm önerisi bekliyorum. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 728779

Sistem özellikleri imzamdaki gibidir.

Sistem: Ryzen 5 Pro 4650G
ASUS B550M-K
HyperX Predator 8 GB*2 Dual Kit
Bunun içindeki tüm dosyaları kurup dener misiniz?

Bunun içindeki tüm dosyaları kurup dener misiniz?

Dediğinizi denedim, aynı hatayı veriyor.
İşlemci sanallaştırma açıksa kapatın. Windows sürümünüz 2004 ise 20H2'ye yükseltin.

BIOS'tan sanallaştırmayı kapatıp kurmayı tekrar denedim, ancak aynı hatayı veriyor.

Merhabalar hocam konuyu hortlatıyorum fakat Ryzen Master kurulumu sorununu aşabildiniz mi? Aynı hatayı ben de alıyorum. Sanırım bu işlemci ile uyumsuz.

Windows yeni kurulum yaptım, Ryzen Master sorunsuz olarak kuruldu. Ancak programı açtığımda desteklenmeyen CPU hatası veriyor ve açılmıyor. Yani yüklemek bir anlam ifade etmiyor şimdilik.

Geri
Yukarı