Satılık Ryzen 5900X sistem

Makaleler
17
Yer
İskenderun / Hatay
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,

29,05,2021 faturalı sistem. TR garantili ve faturalı. Uygun fiyattan 3080 Suprim X bulamadığım için hazır sistem ile aldım. Ekran kartını aldım ve sistem satılıktır. QP Bilişim'den alındı. Testlerini kendimde sağladım ve bir problem bulunmamakta. Sistem test sonrası tekrar kutulandı. Sistem ekran kartı takılarak direk kullanıma hazır durumda.

Tüm ürünlerin kutusu ve içerikleri eksiksizdir.

Sistem detayları,

• CPU: Ryzen 9 5900X kutulu.
  • Anakart: MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi
  • RAM: Corsair Vengeance Pro RGB 2x8 16 GB 3200 MHz Beyaz
  • SSD: Samsung 970 EVO Plus 500 GB M.2 SSD
  • Power: FSP Hydro G PRO 850W Gold
  • Kasa: Phanteks P500A Mesh
  • CPU soğutucu: MSI MAG CoreLiquid 360R 360 mm Sıvı soğutma

Fiyat: 14500 TL.
Pazarlık payı mevcuttur. Şu an için parça parça satmayı düşünmüyorum. Sistemi komple satacağım.

Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• kasa 1.jpg
    kasa 1.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Hocam bütün parçaları tek tek alsak daha ucuza geliyor. Bütün ürünlerin sıfırı toplam 14000TL hocam.

Hocam bütün parçaları tek tek alsak daha ucuza geliyor. Bütün ürünlerin sıfırı toplam 14000TL hocam.
Teşekkür ederim hocam. Tüm siteleri tek tek inceleyemedim. Belirli siteler üzerinden gittim. Bir de aldığım fiyat uzerinden değerlendirdim ama biraz daha inceleyip revize yaparim.
Hocam link atabilir misiniz? Şimdi tüm parçalara tek tek baktim. Guvenilir olmayan yerler dahil hepsini toplayınca 14959 TL çıkıyor. Ayrıca sıfır zaten bende ki de. Eger ki toplanmış sistem sıfır değil diyorsaniz hazir sistemlerin hicbiri aifir degil çünkü ürünleri kendimiz acmiyoruz. Hazırlanıyor geliyor bize. Tek farkı fatura ismi olur bir de alirken kart farkı ve kargo farkı olur. Artık onu da alacak kişiyle konuşur anlaşılır. Tok saticiyim vs diye konuşmaya gerek yok öyle bir düşüncem yok ama ihtiyaç durumu da yok. Her ürünün mantıklı bir bedeli vardir onu da anlaşılır her şekilde. Tek tek 14959 çıktı toplu olması noktasında yine revizemi yapacağım ben. Almak isteyen de yazar pazarlığıni yaparız artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı