Ryzen 7 2700X Stok Fan Yeterli midir ?

DENlZ

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Evet sorum bu. Dark Freezer x120 soğutucu ya övgüler yağıyor her yerde. Sizce Ryzen 7 2700X stok fan mı ? Dark Freezer x120 mi ?

Yeterlidir. Hatta Dark Freezer x120'den daha iyi soğutacağını düşünüyorum ve güzel gözüküyor.

Evet sorum bu. Dark Freezer x120 soğutucu ya övgüler yağıyor her yerde. Sizce Ryzen 7 2700X stok fan mı ? Dark Freezer x120 mi ?
Dostum o soğutucu süper ryzen in Yen'i nesil işlemcisinin süper olduğu gibi fanı da süper

Arkadaşlar takıldığım şey şu: Technopat in Ryzen 2700X testlerinde BF1 90 dereceye kadar çıkmıştı. Ama bu işlemci testleri BF1 de 50 dereceyi geçmedi

Arkadaşlar takıldığım şey şu: Technopat in Ryzen 2700X testlerinde BF1 90 dereceye kadar çıkmıştı. Ama bu işlemci testleri BF1 de 50 dereceyi geçmedi
Bana biraz saçma geldi ryzen 1500x in stok fanı ile o dereceleri görmez
Ama eğer şüphe duyarsan 2700x alabiliyorsan 300 tl daha verip Noctua D9L alabilirsin soğutma konusundan çok iyi ve sessiz

overclock yapmayacaksan yeterli olur ama yapacaksan iyi bir soğutucu al bence.

Yeterli olacaktır. Ama içiniz rahat etmez ise uygun bir soğutucu önereceklerdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…