Ryzen 7 3700X MPK Stok Soğutucusu

Boralas

Hectopat
Daha fazla  
Sabah hangi işlemci diye konu açtım ona karar verdim fakat işlemcinin başlığında "MPK" ibaresi yer alıyor. Öğrendiğim kadarıyla kutusuz işlemciymiş. Benim için önemli olan kutusu değil içinden çıkan soğutucu. Alacağım sistemde içine Wraith Prism (en büyük olan soğutucuları) koyarlar değil mi?

Muhtemelen fanlı gelecektir ama siz yine de satıcı ile görüşün, malum her türlü sürprizle karşılaşabilirsiniz

Kutusuz işlemci satışlarında stok soğutucu olmuyor diye biliyorum. Kutulu alın stok soğutucusunu istiyorsanız. Şahsen ben hiç stok soğutucu kullanmadım, bundan sonra da bu kadar kalitesiz soğutucu yaptıkları sürece kullanmam.

Bu kutusuz işlemci olayı tam olarak ne oluyor 2.el falan mı yani? Neden kutusuz satılıyor ki?

Bu kutusuz işlemci olayı tam olarak ne oluyor 2.el falan mı yani? Neden kutusuz satılıyor ki?
Toplu şekilde işlemci alıyorlar, aslında şirket bilgisayarları için satılıyor. Daha ucuza geliyor o şekilde.
Kutusuz işlemcinin garantisi hakkında en ufak fikrim yok. Çünkü hiç almadım.

MPK işlemci kutusuzdur ama fan vardır. Büyük ihtimal ile Wraith Prism ile gelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…