Ryzen 7 4800H iyi mi?

ENKA53

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ileriki dönemlerde ASUS ROG STRIX G15 almak istiyorum bütçemin yettiği modelin içerisinde AMD Ryzen 7 4800H ve RTX 3050 Ti ekran kartı bulunur öncelikle sizce bu laptop alınır mı? Yazdığım işlemci iyi mi ve bu işlemci ile RTX 3050 Ti darboğaz yapar mı yardımcı olursanız sevinirim.

Darboğaz olmaz ama işlemcisi eskidi artık. Asus ROG kasa diyerek yönlenmenizi tavsiye etmem.

Merhaba ileriki dönemlerde ASUS ROG STRIX G15 almak istiyorum bütçemin yettiği modelin içerisinde AMD Ryzen 7 4800H ve RTX 3050 Ti ekran kartı bulunur öncelikle sizce bu laptop alınır mı? Yazdığım işlemci iyi mi ve bu işlemci ile RTX 3050 Ti darboğaz yapar mı yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam darboğaz söz konusu değil ama açıkçası laptop için 3050ti bile uzun ömürlü bir tercih olmaz gerçekten sıkı bir oyuncuysanız. Ha benim laptobumda 1650 var oyun oynamadığım için on yıl daha götürür ama sizin beklentiniz kesinlikle çok önemlidir. İşlemci mobil için halen dha güçlü sayılabilecek bir işlemci.

victus serisi sıkıntılı özellikle ekran. ekranı klavyenin üstüne aralık olacak şekilde koymuşar üzerine uzun çubuk onun üzerine tekrar boşluk ve ekran. Ben bu bilgisayara baktım vatanda pek alınacak gibi değil ekran menteşesi 1-2 yıl sonra büyük baş ağırtır.

Yeni konular

Geri
Yukarı