Ryzen 7 5800X için anakart önerisi

Bütçe
3500

QLaxius

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci
ryzen 7 5800x
Ryzen 7 5800X için anakart araştırıyorum fakat her kafadan farklı bir ses çıkıyor benim de iyice kafam karıştı bütçem 3500 TL.
İleride OC yapmam gerekebilir şimdiden hazırlıklı bir anakart almak istiyorum. Wi-Fi'ya gerek yok. Flash BIOS özelliği olması gerek eski AMD işlemcim yok elimde.

Bu fiyata alinabilecek en iyi anakarttir ancak BIOS Flashback destegi yok. Anakartin uretim tarihine kalmis biraz. Incehesap'a soylerseniz belki anakartin BIOS'unu guncelleyip size yollayabilirler.

flashbacksiz almak istemiyorum güncelledim diyip baştan savıp yollarlarsa gitti geldi iade derken 1 haftamı yerim orada yine de teşekkürler.

Üst seviye B550 ya da orta seviye X570 öneririm.
Bunlar hangileri oluyor mesela B550 a pro almayı düşünüyodum b550 mortar öneren de var hangisi daha iyi hatta asus tuf b550 plus ve pro modelleri de aynı fiyat bandında bunların hangisi daha iyidir.

flashbacksiz almak istemiyorum güncelledim diyip baştan savıp yollarlarsa gitti geldi iade derken 1 haftamı yerim orada yine de teşekkürler.

Eger guncelleyip yollariz derlerse oyle yollarlar. O konuda sorun cikarmaz Incehesap. Tercih sizin tabi. Dilerseniz B550-A Pro modeline bakabilirsiniz. Estetik olarak pek iyi olmasa da VRM tarafinda gayet iyidir.
Butceyi artirabilirim derseniz:
Kendi icerisinde Wi-Fi ve Bluetoot'u da mevcut.

Eger guncelleyip yollariz derlerse oyle yollarlar. O konuda sorun cikarmaz İncehesap. Tercih sizin tabii. Dilerseniz B550-A Pro modeline bakabilirsiniz. Estetik olarak pek iyi olmasa da VRM tarafinda gayet iyidir.
Butceyi artirabilirim derseniz:
Kendi icerisinde Wi-Fi ve Bluetooth'u da mevcut.

İncehesap'la iletişime geçeceğim eğer X570 daha iyi diyorsanız, yardımcı olmazlarsa B550a alacağım teşekkürler.

İncehesap'la iletişime geçeceğim eğer X570 daha iyi diyorsanız, yardımcı olmazlarsa B550a alacağım teşekkürler.

Bir deneyin hocam bazi firmalar bu sekilde istek olursa BIOS guncelleyip yollayabiliyor. Incehesap'da halihazirda bilgisayar toplayip yolladigi icin bu sekilde bir hizmetleri olabilir.

Geri
Yukarı