Ryzen 7 5825 laptop Blender açar mı?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Unity 2D üzerinden oyun geliştiriyordum. Şimdi ise, 3D'ye geçmeye karar verdim fakat ücretsiz assetler zor bulunuyor. Bende Blender öğrenmek istedim. Çok ağır değil Low poly karakterler tasarlıyacağım (ilk önce öğrenmem gerekiyor.).peki bu laptop APU olmasına rağmen Blender açar mı?

İşlemci: AMD Ryzen 7 5825.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon Graphics.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity 2D üzerinden oyun geliştiriyordum. Şimdi ise, 3D'ye geçmeye karar verdim fakat ücretsiz assetler zor bulunuyor. Bende Blender öğrenmek istedim. Çok ağır değil Low poly karakterler tasarlıyacağım (ilk önce öğrenmem gerekiyor.).peki bu laptop APU olmasına rağmen Blender açar mı?

İşlemci: AMD Ryzen 7 5825.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon Graphics.

Minimum sistem gereksinimleri sitesinde belirtilmiş. İdeal bir performansa ulaşmak için Dual channel RAM yapmanızda fayda var.

Neye göre minimum yahu öyle bir program mı bu?

Bu tarz uygulamalarda minimum olarak belirtilen özellikler sistemi zor durumda bırakmadan kullanılabilir olması için gerekli olarak belirlenmiş olan sistem gereksinimleridir.

Bu tarz uygulamalarda minimum olarak belirtilen özellikler sistemi zor durumda bırakmadan kullanılabilir olması için gerekli olarak belirlenmiş olan sistem gereksinimleridir.
Yazılımsal olarak sunduğu gereklilikler hariç boş geliyor bana. Çünkü kutu da yapabilirim donut da, 6 ayaklı köpek de veya koca bir şehri 100 GB blend dosyasına... Uzar gider.

Yazılımsal olarak sunduğu gereklilikler hariç boş geliyor bana. Çünkü kutu da yapabilirim donut da, 6 ayaklı köpek de veya koca bir şehri 100 GB blend dosyasına... Uzar gider.

Gereksinim mantığına farklı bakıyorsunuz. Bu mantığa göre sizdeki işlemci ve dahili ekran kartınız ile GTA 5'te açılıyor ama stabil bir oyun deneyimi elde edemezsiniz. Bunu bu şekilde düşünmenizde fayda var. İdeal olan performans için belirleniyor bu gereksinimler.

Geri
Yukarı