Ryzen Sistemlerde Performans Sorunu

OzkaanGungor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Yeni yıl dolayısıyla maaşımda bir zam olacak. Buna güvenip yeni bir kasa toplamayı düşünüyorum 1-2 ay süresince. Herkes Ryzen işlemci öneriyor 2020'ye kadar soketi değişmeyeceği için ama forumda dolaşırken çoğu Ryzen sistem toplamış arkadaşların sorun yaşadığını gördüm ve bu 1-2 kişi değildi. Çoğu insan performans sorunu yaşadığını belirtmiş ve Intel'e yönlendirmiş. Bu konuda kafam karıştı. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenize bağlı olarak Ryzen ve Intel arasından seçim yapılabilir. Bütçeniz nedir? Ryzen işlemcilerin kronik sorunu yok.

Bütçenize bağlı olarak Ryzen ve Intel arasından seçim yapılabilir. Bütçeniz nedir? Ryzen işlemcilerin kronik sorunu yok.

2500-3000 Tl yi geçmeyecek bir sistem toplayacağım ama ryzenlerle ilgili çok sorunu olan insan gördüm bu konuda rahatlatılmaya ihtiyacım var aslında

Rahatlayın o zaman. Her sistemde sorun olabilir. Bir sürü Intel sistem sorunu da görebilirsiniz. Kronik sorun yok.

Dediğiniz sorunlar RAM'ler ile alakalı sanırsam. Burdan yardımcı oluruz. Bizzat kendim kullanıyorum. Herhangi bir sorun bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…