Ryzen5 2600X ve RTX2060 sistem toplama

JaMorantt

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar, size toplamak istediğim bilgisayarı göstereceğim, ekleyeceğim şeyler ya da tavsiyeleriniz olursa yorumlarınızı bekliyorum.
  • Ryzen 5 2600X
  • Gigabyte B450 Aorus Elite
  • Gigabyte RTX2060 Windforce OC Twin Fan
  • Corsair 2X 3000MHz LPX 8 GB siyah RAM
  • Segate baracuda 7200RPM 1TB
  • Toshiba OCZ 480GB SSD
  • Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB kasa
  • Corsair 550W 80+ Power
  • AOC C24G1 24" 144Hz FreeSync monitör
Yazdığım şeylerin hepsi 7000 TL tutuyor, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, size toplamak istediğim bilgisayarı göstereceğim, ekleyeceğim şeyler ya da tavsiyeleriniz olursa yorumlarınızı bekliyorum.
  • Ryzen 5 2600X
  • Gigabyte B450 Aorus Elite
  • Gigabyte RTX2060 Windforce OC Twin Fan
  • Corsair 2X 3000MHz LPX 8 GB siyah RAM
  • Segate baracuda 7200RPM 1TB
  • Toshiba OCZ 480GB SSD
  • Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB kasa
  • Corsair 550W 80+ Power
  • AOC C24G1 24" 144Hz FreeSync monitör
Yazdığım şeylerin hepsi 7000 TL tutuyor, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
Teknoking alıp yanına istediğiniz monitörü alırsanız daha iyi olur ama alırken anakartın 4 ram slotlu olsun SSD yı de m.2 yap çünkü su630 sıkıntılı.
Bu sistem içinse Toshiba ssdler hakkında iyi şeyler duymadım

Teknoking alıp yanına istediğiniz monitörü alırsanız daha iyi olur ama alırken anakartın 4 ram slotlu olsun SSD yı de m.2 yap çünkü su630 sıkıntılı.
Bu sistem içinse Toshiba ssdler hakkında iyi şeyler duymadım
B450 aorus elite zaten 4 ram slotlu monitör de içinde sistemin ama ssd icin ise ben 480 500gb olsun istiyorum toshiba fiyatina hiç m2 görmedim o yüzden bunu seçtim yorumunuz için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı