Ryzen7 2700X sisteme anakart önerisi

PunchLine26

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Anakartımın arızalı olduğunu öğrendim. Anakart değişimi yapacağım. HyperX Fury 3200MHz 8gbx2 RAM 1660 Ti ekran kartım var. Ryzen7 2700X işlemcim var anakart önerisi istiyorum mümkünse uygun fiyatlı. Teşekkürler.

B550 serilerinden bak istersen biraz bütçe rahatsa ya da zorla, sonra kart üzerinde rahat hareket edersin işlemciyi ekran kartını filan güncelleme yapmak istediğinde.

B550 serilerinden bak istersen biraz bütçe rahatsa ya da zorla, sonra kart üzerinde rahat hareket edersin işlemciyi ekran kartını filan güncelleme yapmak istediğinde.
2700x i destekleyen ve 105watt gücü ona verebilecek bir karta ihtiyacım var açıkçası tam model önerme şansınız var mı acaba

O biraz sağlam bir PSU ile alakalı. B450 serisi dahil B550, X seri hepsi işine yarar. Fiyat aralığın nedir ona göre seçenek sunalım. Bende 3700X var X570 anakart kullanıyorum bundan önceki kartım MSI B450M bazookaydı mesela.

Peki b450m b550m anakart alsam performans sorunu yaşar mıyım sizce? Psu 750 lik bronze sertifikalı idi tam model hatırlamıyorum fsp markaydı.

Senin işlemci 2. nesil o nesille beraber çıkan anakartlar B450 serisi uygun olanlar ama sen ileriye dönük bir hareket yaparsan daha iyi olur ASRock ASUS veya MSI tercih edebilirsin B550 alman daha iyi 750 PSU gayet yeterli.

Senin işlemci 2. nesil o nesille beraber çıkan anakartlar B450 serisi uygun olanlar ama sen ileriye dönük bir hareket yaparsan daha iyi olur ASRock ASUS veya MSI tercih edebilirsin B550 alman daha iyi 750 PSU gayet yeterli.
Tamamdır teşekkürler öneri için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…