S-Link SLX-BL800 Kompresör İçin Fikir - Öneri

S-Link SLX-BL800

• Oy verenlerin toplamı
    5
Tozları temizlemek için mi kullanacaksınız? Türkiye'de var mı bilmiyorum, hiç kullanmadım ama bazı fotoğrafçılar şişede sıkıştırılmış hava kullanıyorlar. 80 lira vermek yerine ucuza öyle bir şey de bulabilirsiniz. Diğer bir seçenek de saç kurutma makinesini soğuk ayarda çalıştırmak.

Tozları temizlemek için mi kullanacaksınız? Türkiye'de var mı bilmiyorum, hiç kullanmadım ama bazı fotoğrafçılar şişede sıkıştırılmış hava kullanıyorlar. 80 lira vermek yerine ucuza öyle bir şey de bulabilirsiniz. Diğer bir seçenek de saç kurutma makinesini soğuk ayarda çalıştırmak.

Öncelikli olarak tozları temizlemek için evet. Daha sonra başka kullanım alanları çıkar mı açıkçası pek emin değilim.

Green Clean Basınçlı Hava Spreyi 400 ml - Tekzen

Şöyle bir sprey buldum, 57 TL fiyatı var. Saç kurutma makinem ne yazık ki tek kademeli, sıcak üflüyor.

57 Tl çokmuş, ben önerirken kafamda 8-10 lira gibi bir şey canlanmıştı, altı üstü basınçlı hava :) Her yerde fiyatlar böyleyse biraz daha fazla verip kompresör almak daha mantıklı olabilir.

Biraz daha bakayım ben spreylere bir yandan, daha ucuz belki bulurum. Daha önce de araştırmıştım biraz, pek yaygın değiller, en azından perakende seviyesinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araştırırken böyle bir şey buldum. Elinizde alet varsa 3-5 lira maliyetle kendiniz de yapabilyormuşsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı