S10e powerbank ile yavaş şarj oluyor

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yenilenmiş Samsung S10e aldım cihaz priz şarjı ile hızlı şarj oluyor telefon a uyarı ile hızlı şarj olduğunu söylüyor. Zaten 1 buçuk saatte dolduracağını söylüyor ama powerbank ile şarj ederken yavaş şarj uyarısı veriyor ve 6 buçuk saatte dolduracağını söylüyor. Powerbankı başka telefonlarda gayet düzgün çalışıyor çok hızlı şarj etmese de normal standart şarjda dolduruyor ama Samsung S10e telefonumda böyle bu kadar uzun süre vermesi çok anormal. Nasıl düzelir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka kablo ile dener misin? Ya da şarj aletinin kablosu ile. Genelde uzun şarj süresi kablonun hasarlı olmasıyla alakalı bir durumdur.

Hocam powerbankten çektiği güç ile normal şarj adaptörüyle karşılaştırmak absürt kaçıyor. Kullandığınız kablo original mi ve powerbank markanız nedir? Kaç Volta kadar güç çekiyor acaba. Bir de konudan alakasız bir şey sormak istiyorum S10e alma nedeniniz neydi?(ileride alabileceğim telefon olabileceğinden soruyorum)
Hayırlı olsun bu arada hocam.

Başka kablo ile dener misin? Ya da şarj aletinin kablosu ile. Genelde uzun şarj süresi kablonun hasarlı olmasıyla alakalı bir durumdur.

Denedim aynı.

Hocam powerbankten çektiği güç ile normal şarj adaptörüyle karşılaştırmak absürt kaçıyor. Kullandığınız kablo original mi ve powerbank markanız nedir? Kaç Volta kadar güç çekiyor acaba. Bir de konudan alakasız bir şey sormak istiyorum S10e alma nedeniniz neydi?(ileride alabileceğim telefon olabileceğinden soruyorum)
Hayırlı olsun bu arada hocam.

Sağ olun umarım daha iyisi sizin olur powerbank 10 watt şarj verebiliyor 10 watlık şarj aleti de yavaş doldurmuyor normal şekilde dolduruyor powerbankı başka telefonlarda 10 watlık değerde şarjın gayet güzel arttığını görüyorum ttec marka iPhone 7'den geçtim iPhone 7'nin şarjı çok hızlı bitiyordu donuyordu ve iOS beni pek sarmadı Android özgürğünü tekrar istedim S10E'nin de şarjı uzun gitmiyor ama her türlü IPhone'den iyi kamerasıda bayağı bayağı güzel (arkadaşlarım vaov diyor) arayüzde çok hızlı, ekranıda AMOLED olduğundan çok canlı ve 3700'e daha güçlü ve amiral gemisi düzeyinde telefon bulamadım.

Son düzenleme:
Denedim aynı.

Sağ olun umarım daha iyisi sizin olur powerbank 10 watt şarj verebiliyor 10 watlık şarj aleti de yavaş doldurmuyor normal şekilde dolduruyor powerbankı başka telefonlarda 10 watlık değerde şarjın gayet güzel arttığını görüyorum ttec marka iPhone 7'den geçtim iPhone 7'nin şarjı çok hızlı bitiyordu donuyordu ve iOS beni pek sarmadı Android özgürğünü tekrar istedim S10E'nin de şarjı uzun gitmiyor ama her türlü IPhone'den iyi kamerasıda bayağı bayağı güzel (arkadaşlarım vaov diyor) arayüzde çok hızlı, ekranıda AMOLED olduğundan çok canlı ve 3700'e daha güçlü ve amiral gemisi düzeyinde telefon bulamadım.

Hocam ben J4 Core'dan S7 gecince farki hissettim zaten de 10W yavaş gelebilir.(Başlangıç adına) Telefon zaten en fazla 15W alıyor tabii amper farkı var. Birde şarj ederken %15 altına indirmeyin. Kendim bildim bileli öyle kullanirim telefon %15 altına takınca biraz daha uzun sürüyor.

Hocam ben J4 Core'dan S7 gecince farki hissettim zaten de 10W yavaş gelebilir.(başlangıç adına) telefon zaten en fazla 15W alıyor tabii amper farkı var. Bir de şarj ederken %15 altına indirmeyin. Kendim bildim bileli öyle kullanirim telefon %15 altına takınca biraz daha uzun sürüyor.

Anladım sizi ama 10watt yavaş gelmiyor 10 watlık şarj aleti de var normal dolduruyor onun hızını da biliyorum ama powerbank olağan dışı yavaş şarj ediyor.

Geri
Yukarı