S19 Max Pro alınır mı?

Hocam menüm ve kilit ekranımda hiç reklama rastlamadım.
Sistem uygulamaları reklam dolu.

Redmi Note 8 Pro m serisinden daha ucuz ve daha iyi Redmi'yi assaliyicagina Reeder'in kamerasına reklamlarına bak teşekkürler.
Resmi bir sürü telefon elimden geçti. Yazılım atmadan kullanılmaz onlar. Kameraları da bir süre sonra buğulu gibi oluyor. Resmi telefonların hali zaten belli. Sen beni burada ezmeye çalışacağına biraz MIUI hakkında araştırma yap teşekkürler.

Her ne kadar 256 GB ROM ve 6 GB RAM göze şatafatlı gelse de hiçbir işe yaramıyor. İçinde olan unisoc chipseti re-za-let, ana menüde bile drop-kasma-donma garanti yaşarsınız. Tam bütçe belirtirseniz daha iyi telefonlar önerebiliriz.

Ne kaçması var ne donması var. Yaklaşık 150 GB'dan fazla dolu bir eksiği var menüsü çok basit.

Merhaba, ben yakın zamanda "Reeder S19 Max Pro" alacağım. 256 GB hafıza, 6 GB RAM'i var. YouTube'da yaptığım araştırmalarda çok bir şey bulamadım. Yorumlarında hatta buradaki sorularda bile insanlar Reeder markasını kötülemiş. Bu telefonu kullanan varsa gündelik, oyun, kamera vb. performansını anlatabilir mi?

Not: Reeder markası hakkında değil telefon hakkındaki görüşlerinizi istiyorum.
yani hocam reeder 3 kamera görüntüsü koyup da bir kamera ekleyen bir marka özellikler de iyi değil bu fiyata (3.500) realme c21y veya 4000 civarına redmi 10c mantıklı olur

2-3 güncelleme sonrası yüzünüzün halini görmek istiyorum doğrusu. Bu cihazlarda güvenlik güncellemesi bile cihazı yavaşlatmaya yetiyor.
hocam mantıklı şeyler söylüyorsunuz ama reeder güncelleme de vermiyor

Geri
Yukarı