S20 alınır mı?

Dalga mı geçiyorsun? S21 desen neyse de S23'e kadar bütçem uzansaydı, S23 alınır mı diye veya o fiyat bandındaki başka bir telefonla ilgili konu açardım herhalde. "bütçeyi zorlamak" böyle bir şey değil. Bütçe 10k.
S21 alınabilecek bir cihaz değilken neden önereyim? Ki zaten kötü bir şey demiyorum orada.
Bütçenizi zorlayabilirsen diyorum orada birkaç yıl alıp daha rahat kullanmak varken S21'den verim alamayacağını bildiğim için bu şekilde bir yorum yaptım.

İyiliğinizi düşünmeye gelmiyormuş anlaşılan, S21 al hocam o zaman o eziyeti çek anlarsın. Ne demek istediğimizi. Dalga geçmiyorum ayrıca. Yazdıklarım oldukça net dalga geçtiğimi düşündüysen de okuduğunu anlayamıyorsun demektir. Ya da doğru yorumlayamıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -2 Eksi
Zamanda çok S21 önerdim diye @irsuya ile bir ton tartışmamız var!
Ki S21 alınabilecek bir cihaz değilken neden önereyim? Ki zaten kötü bir şey demiyorum orada.
Bütçenizi zorlayabilirsen diyorum orada birkaç yıl alıp daha rahat kullanmak varken S21'den verim alamayacağını bildiğim için bu şekilde bir yorum yaptım.
İyiliğinizi düşünmeye gelmiyormuş anlaşılan, S21 al hocam o zaman o eziyeti çek anlarsın. Ne demek istediğimizi. Dalga geçmiyorum ayrıca. Yazdıklarım oldukça net dalga geçtiğimi düşündüysen de okuduğunu anlayamıyorsun demektir. Ya da doğru yorumlayamıyorsun.
"S21 öner" gibi bir ifadem yok. Bütçe olarak diyorum. S23'e kadar bütçem uzanır mı sence? S21'e konuyu çekme, alakası yok. Bayağı dalga geçiyorsun S23 önererek. Sorun telefonda değil, fiyatıyla ilgili.

Screenshot_21.png

Bu ne kardeşim o zaman?

Zamanda çok S21 önerdim diye @irsuya ile bir ton tartışmamız var!
Ki S21 alınabilecek bir cihaz değilken neden önereyim? Ki zaten kötü bir şey demiyorum orada.
İyiliğinizi düşünmeye gelmiyormuş anlaşılan, S21 al hocam o zaman o eziyeti çek anlarsın. Ne demek istediğimizi. Dalga geçmiyorum ayrıca. Yazdıklarım oldukça net dalga geçtiğimi düşündüysen de okuduğunu anlayamıyorsun demektir. Ya da doğru yorumlayamıyorsun..
Bak guzel dostum; ben hicbir zaman S21’e alinmaz falan demedim. Cok rahatsiz edici bir bicimde mesajlarini SS aliyorum deyip duruyordun, at bakalim S21 alinmaz dedigim icerigi de, gorelim. Sen ve birkac ezbercinin yaptigi; sikayetvar gibi sitelerden icerik okuyup konu sahibinin S22 alma imkani varken S21 onermekti, ben de S22 varken, S21’in alinmayacagini savundum. Cidden sana bazi seyleri 5 yasindaki cocuga anlatir gibi tane tane anlatmaktan yoruldum. Exynos 2100 ile 8 Gen 1 arasindaki %80 guc farkini hesaba katmayip fazladan 3-4 watt isi yayimi yuzunden S22’ye “isinma sorunlu, alinmaz” diyen sizlersiniz.

@CEO of SM Technology hocam eğer ki günlük kullanım içinse S20 tercih edebilirsiniz. Ancak XS'den S20'ye geçmek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Bence XS güzel bir cihaz. Ancak yine de karar sizde.

@CEO of SM Technology bu arada XS batarya değişimi isteme ihtimali yüksekse direkt S20'ye geçin hocam. Bataryayı 6 ayda bir değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Geri
Yukarı