S20 FE SD vs POCO X3 GT

Zarby

Decapat
Daha fazla  
Hangisini almalıyım? Günlük kullanımda şarjı uzun gitsin ve oyun oynayıp güzel fotoğraflar çekebileyim yani S20 FE SD 865 kullanıyor aslında iyi ama POCO'da sıvı soğutma var.
Bir yandan da S20 FE'nin kamerası daha iyi.
Arada 1000TL fark var S20 FE daha pahalı sizce hangisini alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisini almalıyım? Günlük kullanımda şarjı uzun gitsin ve oyun oynayıp güzel fotoğraflar çekebileyim yani S20 FE SD 865 kullanıyor aslında iyi ama POCO'da sıvı soğutma var.
Bir yandan da S20 FE'nin kamerası daha iyi.
Arada 1000TL fark var S20 FE daha pahalı sizce hangisini alayım?

Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Snapdragonlu S20 FE'yi bir sene kadar kullandım, kamerası İphone 11 ile yarışıyordu. Telefon kullanım açısından oldukça güzeldi, 120 Hz oluşu, kamerası, boyutu vs çok memnun bir şekilde kullanmıştım.

Teşekkürler. Peki şarj dayanma gücü olarak S20 FE iyi midir?
Oyun oynamazdım fakat sosyal medyada geçirilen süre olarak söyleyeyim günü rahat çıkartıyordum.

Sadece şunu belirtebilirim tavsiye olarak; telefonu şarj azalma uyarısı gelmeden ve %100 olmadan şarjdan çıkartma veya şarjda iken oynama. İlk zamanlar buna dikkat ediyordum fakat bir süre sonra bu düzeni bozdum. Bozunca da %5 şarj uyarısı veriyordu taktığım an direkt %1 oluyordu.

Oyun oynamazdım fakat sosyal medyada geçirilen süre olarak söyleyeyim günü rahat çıkartıyordum.

Sadece şunu belirtebilirim tavsiye olarak; telefonu şarj azalma uyarısı gelmeden ve %100 olmadan şarjdan çıkartma veya şarjda iken oynama. İlk zamanlar buna dikkat ediyordum fakat bir süre sonra bu düzeni bozdum. Bozunca da %5 şarj uyarısı veriyordu taktığım an direkt %1 oluyordu.
Şarz azalma uyarısı olmadan derken

Geri
Yukarı