S20 FE sıfır şarj ile geldi

Faikk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba; yine ve yeniden ben her zaman ki olduğu gibi. :)
A101'den sipariş edip beklediğim cihaz yeni elime ulaştı çalıştığım için geç ilgilenebildim. Kurulumunu yapmak için telefonu açmaya çalıştım ama açılmadı ve şarjsız olabileceği aklıma geldi ve şarja taktım sıfırdan başladı şarjı ve şu an şarj ediyorum. Bu normal midir? Normal ise eğer bu şarj süresini ne kadar tutmalıyım? Adminlerden ve sizlerden ricam cevap alırsam çok iyi olacak şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba; yine ve yeniden ben her zaman ki olduğu gibi. :)
A101'den sipariş edip beklediğim cihaz yeni elime ulaştı çalıştığım için geç ilgilenebildim. Kurulumunu yapmak için telefonu açmaya çalıştım ama açılmadı ve şarjsız olabileceği aklıma geldi ve şarja taktım sıfırdan başladı şarjı ve şu an şarj ediyorum. Bu normal midir? Normal ise eğer bu şarj süresini ne kadar tutmalıyım? Adminlerden ve sizlerden ricam cevap alırsam çok iyi olacak şimdiden teşekkür ederim.
Cihazın üretim tarihine bakın. Büyük ihtimal uzun süre depoda beklemiştir.

En kötü 2021-2022 üretimidir şarjı bitmiştir. Ve cihazın ilk üretim tarihi 2020. Yani cihaz eski. Ayrıca konuyla mesajının ne alakası var.

Özellikle sm G780G modelini aldım Snapdragon olanını yani.

Uzun bir süredir depoda beklemesi ve şarj olmaması pil için iyi bir durum değil, zaten iyi bir ekran süresi veremeyen bir cihaz olduğu için bu durumu kontrol edin ve bir tuhaflık olur ise servis ile iletişime geçin.

Arkadaşlar telefonun eski bir telefon olduğunu bilerek aldım zaten biliyorum yani. Bu durumda bu telefonu %100 mü şarj etmem gerekiyor yoksa 12 saat falan mı sürmesi gerekiyor o konuda yardımcı olabilecek var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı