S20 FE Wreckfest Mobile kasması normal mi?

İşletim sistemi
Android

Scott Cawthon

Hectopat
Selam. Pazartesi günü oyunun Mobile geleceğini duydum Play Store üzerinden ön kayıt yaptım evvelsi gün bildirim geldi ve 41 TL bayıp oyunu satın aldım her neyse oyunda loading ekranından hemen sonra ani kasmalar başladı ayarları Full Low'a ayarlayıp MSAA seçeneğini kapattım az da olsa 50 FPS üzerine çıkardım peki şimdi sorum kasma neden kaynaklanabiliyor olabilir ya da önerebileceğiniz grafik seçenekleri var ise yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_20221117-185122_Wreckfest.jpg

Screenshot_20221117-184929_Wreckfest.jpg

Selam. Pazartesi günü oyunun Mobile geleceğini duydum Play Store üzerinden ön kayıt yaptım evvelsi gün bildirim geldi ve 41 TL bayıp oyunu satın aldım her neyse oyunda loading ekranından hemen sonra ani kasmalar başladı ayarları Full Low'a ayarlayıp MSAA seçeneğini kapattım az da olsa 50 FPS üzerine çıkardım peki şimdi sorum kasma neden kaynaklanabiliyor olabilir ya da önerebileceğiniz grafik seçenekleri var ise yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1575940

Eki Görüntüle 1575941
Hocam keşke grid autosport alsaymışsınız,en iyi mobil yarış oyundur her anlamda.

Hocam keşke grid autosport alsaydınız,kendisi her anlamda en iy mobildeki yarış oyundur.Ps3 sürümünden her anlamda daha iyi ayrıca oynamanızı şiddetle öneririm.

Eki Görüntüle 1575940

Eki Görüntüle 1575941

Sanırım normal. Benim cihazım Samsung Galaxy A73 5G bende en yüksek ayarlarda bazen 15FPS'ye kadar düşüyor. Sorunu çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü paylaşır mısınız?

Çözersiniz de telefonun elinizi yakmasına izin vereceksiniz. Samsung'un işlemci tasarımı ve üretimi kötü olduğu için telefon hemen ısınıyor ve telefon kendini korumaya alıyor. Koruma sistemi kapatılabiliyor ama telefon el yakacak sıcaklığa gider. Uzun vadede arka kapak telefondan ayrılır, A serisi ise plastik olduğundan telefon dahi yamulabilir. Telefon soğutucusu alırsanız telefon ısınmaz ve yavaşlamaz, ancak o şekil hem kendinizi tehlikeye sokmadan oyun oynarsınız.
Benimde cihazım Samsung Galaxy A73 5G o ayarı nasıl açabilirim? Yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı