S20 FE Wreckfest Mobile kasması normal mi?

İşletim sistemi
Android

Scott Cawthon

Hectopat
Selam. Pazartesi günü oyunun Mobile geleceğini duydum Play Store üzerinden ön kayıt yaptım evvelsi gün bildirim geldi ve 41 TL bayıp oyunu satın aldım her neyse oyunda loading ekranından hemen sonra ani kasmalar başladı ayarları Full Low'a ayarlayıp MSAA seçeneğini kapattım az da olsa 50 FPS üzerine çıkardım peki şimdi sorum kasma neden kaynaklanabiliyor olabilir ya da önerebileceğiniz grafik seçenekleri var ise yardımcı olabilir misiniz?

Hocam keşke grid autosport alsaymışsınız,en iyi mobil yarış oyundur her anlamda.

Hocam keşke grid autosport alsaydınız,kendisi her anlamda en iy mobildeki yarış oyundur.Ps3 sürümünden her anlamda daha iyi ayrıca oynamanızı şiddetle öneririm.

Sanırım normal. Benim cihazım Samsung Galaxy A73 5G bende en yüksek ayarlarda bazen 15FPS'ye kadar düşüyor. Sorunu çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü paylaşır mısınız?

Benimde cihazım Samsung Galaxy A73 5G o ayarı nasıl açabilirim? Yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…