S20 FE'ye uygun şarj adaptörü önerisi

Alihandrotr

Hectopat
Daha fazla  
S20 FE satın aldım. Yanında 15 W şarj adaptörü type a serisi ve type adan Type-C'ye dönüştürücü çıktı.
1)Sizce 25 W şarj adaptörü alınır mı?
2)Şarj doldurma hız arasında ne kadar fark vardır?
3)Yüksek W telefona uzun vadede zarar verir mi?
4)Şarj adaptörü alırsam hangi markayı tercih etmeliyim Spigen Ugreen serisi de iş görür mü ya da bunlar telefona zarar verir mi?
5)En uygun nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Evet almalısın daha hızlı sarj edebilmek için.
2) Telefonun bataryasının büyüklüğüne göre ortalama %20 daha hızlı sarj edeceğini düşünüyorum.
3) Hayır zarar vermez sadece bataryanın biraz ısınmasına sebep olur bu da zaten 15w sarj adaptörü de ısınmasına sebep oluyor.
4) Baseus, Spigen, Ugreen gayet iyi markalar sizi üzmeyecektir.
5) Amazon.com.tr

Bende de S20FE var, şimdi siz söyleyince fark ettim benden de 15W adaptör çıkmış. Diyorum ki neden 1.5 saat gösteriyor şarj dolması.

Hayır 25W adaptör kullanmamız zarar vermez.

Mümkünse orijinal adaptör alın.

Bende de S20FE var, şimdi siz söyleyince fark ettim benden de 15W adaptör çıkmış. Diyorum ki neden 1.5 saat gösteriyor şarj dolması.

Hayır 25W adaptör kullanmamız zarar vermez.

Mümkünse orijinal adaptör alın.

Genelde adaptörler yeni nesil olduğu için Type-C çıkışlı oluyor. Bana type a lazım. Önerdiğiniz type a çıkışlı 25 W adaptör var mı?

1) evet almalısın daha hızlı şarj edebilmek için.
2) telefonun bataryasının büyüklüğüne göre ortalama %20 daha hızlı şarj edeceğini düşünüyorum.
3) hayır zarar vermez sadece bataryanın biraz ısınmasına sebep olur bu da zaten 15W şarj adaptörü de ısınmasına sebep oluyor.
5) Amazon.com.tr

1) evet almalısın daha hızlı şarj edebilmek için.
2) telefonun bataryasının büyüklüğüne göre ortalama %20 daha hızlı şarj edeceğini düşünüyorum.
3) hayır zarar vermez sadece bataryanın biraz ısınmasına sebep olur bu da zaten 15W şarj adaptörü de ısınmasına sebep oluyor.
5) Amazon.com.tr

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Almaya karar verdim. Aralarında 21 dk şarj olma süre farkı var ileriye dönük benimi için önemli.

Geri
Yukarı