S20 Plus vs S20 FE Snapdragon

Korkmaz02

Hectopat
S20 Plus'ta Dynamic AMOLED ve Corning Gorilla Glass 6 varken S20 FE'nin Snapdragon modelinde ise daha az sıcaklık, stabil işlemci ve daha fazla batarya performansı var diyorlar. S20 Plus daha pahalı bir cihaz. Sizce hangisi alınmalı?

Ekran çok önemli, paranız da varsa S20+ ama benim gibi SD'nin daha mantıklı o kadar paranın da S20+'a verilmemesi gerektiğini düşünüyorsanız S20FE.

Hocam S20+ Exynos ciddi anlamda ısınıyor. S20 FE Snapdragon alın. S20+ deneyimlerim

Ben de kararsız kaldım. Ben aldığım telefonu uzun yıllar kullanıyorum. Şimdiki telefonumu yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. Eğer yeni alacağım telefon da bu kadar dayanıklı çıkarsa bir o kadar daha kullanırım. Dynamic AMOLED keyfini 4-5 yıl kaçırmak istemiyorum ama öte yandan şimdiki telefonum kolaylıkla ısınıyor. Batarya performansı ise iyi değil (Tabi 5 yılı hesaba katarsak yine iyi dayanıyor ancak ilk aldığım günde de bataryadan memnun değildim.) Bundan dolayı S20 Plus alırsam ve aynı problemlerle karşılaşırsam telefondan soğuyabilirim.

Kararsız kaldım, bu bilgiler ışığında siz ne yapardınız?

Snapdragon S20FE alın kafanız rahat olsun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı