S21 FE için ekran koruyucu ve kılıf gerekli mi?

bymfw4

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba. Ben yeni S21 FE satın aldım geçen hafta. Ekran koruyucu ve kılıf gerekli mi sizce? Kılıf hiç sevmiyorum, telefonun görüntüsünü ve inceliğini bozuyor fakat ekran koruyucunun herhangi bir olumsuzluğu var mı bilmiyorum, sizce bunları taktırmak gerekli mi? Ekran koruyucularda en kaliteli olanlar hangileri?

Hayırlı olsun öncelikle hocam. Her telefon için gerekli tabii. Yarın bir gün düşürdüğünüzde, bir yere çarptığınızda vs. telefona zarar gelirse üzülürsünüz. 100 ₺'lik silikon kılıflar gayet iyi koruyor fakat ekran koruyucuda ucuza kaçmamak iyi olur, bazıları incecik plastik oluyor onlar beş para etmez. Mümkünse kaliteli bir şey olursa daha uzun süre gider, iyi koruma sağlar ve elinizde dandik bir yüzeye dokunuyormuş hissiyatı bırakmaz. Bazı modellerde parmak izi tutmama özelliği oluyor, 14 Pro Max telefonuma bir telefoncuda 180₺'ye taktırmıştım ( markasını bilmiyorum ), çok memnunum.

Son düzenleme:
Her telefon için gerekli tabii. Yarın bir gün düşürdüğünüzde, bir yere çarptığınızda vs. telefona zarar gelirse üzülürsünüz. 100 ₺'lik silikon kılıflar gayet iyi koruyor fakat ekran koruyucuda ucuza kaçmamak iyi olur, bazıları incecik plastik oluyor onlar beş para etmez. Mümkünse kaliteli bir şey olursa daha uzun süre gider, iyi koruma sağlar ve elinizde dandik bir yüzeye dokunuyormuş hissiyatı bırakmaz. Bazı modellerde parmak izi tutmama özelliği oluyor, 14 Pro Max telefonuma bir telefoncuda 180₺'ye taktırmıştım ( markasını bilmiyorum ), çok memnunum,.
Başlığı bu şekilde atmamıştım aslında, moderatörler değiştirmiş. Fiyat önemli değil hocam, olmuşken en iyisi olsun, önerileriniz nedir?

Başlığı bu şekilde atmamıştım aslında, moderatörler değiştirmiş. Fiyat önemli değil hocam, olmuşken en iyisi olsun, önerileriniz nedir?

Kullandığım ekran koruyucunun markasını bilmiyorum yolum düşer de öğrenirsem buraya yazarım, ben direkt kaliteli bir şey takmasını istemiştim. Ama kılıf olarak silikon alıp geçin derim. Tüm telefonlarımda silikon kılıf kullandım ve hala kullanıyorum, 10 numara koruyor, gidip pahalı markalara bir dünya para vermenize gerek yok.

Şöyle bir kılıf yeterli gelir.

Kullandığım ekran koruyucunun markasını bilmiyorum yolum düşer de öğrenirsem buraya yazarım, ben direkt kaliteli bir şey takmasını istemiştim. Ama kılıf olarak silikon alıp geçin derim. Tüm telefonlarımda silikon kılıf kullandım ve hala kullanıyorum, 10 numara koruyor, gidip pahalı markalara bir dünya para vermenize gerek yok.

Şöyle bir kılıf yeterli gelir.

Kılıf tam olarak neyden koruyor hocam, dediğim gibi hissiyat, görüntü ve inceliği bozduğu için sevmiyorum?

Kılıf tam olarak neden koruyor hocam, dediğim gibi hissiyat, görüntü ve inceliği bozduğu için sevmiyorum?

Düşme, çarpma, sıçrama vs. durumlarda oluşabilecek kazaları önlüyor. Kılıfsız sert bir zemine düşür telefonu, muhtemelen ya çatlar ya kırılır. Zamanında kullandığım iPhone 8 telefonumu 5 yıl boyunca belki yüzlerce kez istemeden düşürmüş - çarpmışımdır, telefonda en ufak çizik dahi olmadı. Kılıfsız kullansaydım muhtemelen birkaç darbe sonunda dağılır giderdi. Yine de tercih sizin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı