S21 FE şarj çabuk bitiyor

9-10 saat ekran süresini nasıl alıyorsunuz? Ben 5 saatin üzerine çıkamıyorum.
Kullandığınız cihaz nedir hocam?

S21 FE bende de var dün aldım ve evet şarj çok çabuk gidiyor, ilk 1-2 hafta telefonun bataryaya uyum sağlaması için şarjın çabuk bittiği sonra ise duzeldigini söylüyor kullananlar.
@Stoch rahatız ediyorsam özür dilerim. Batarya performansı düzeldi mi? Günlük kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Kullandığınız cihaz nedir hocam?

@Stoch rahatız ediyorsam özür dilerim. Batarya performansı düzeldi mi? Günlük kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
Evet düzeldi. 5-6.5 saat arası değişiyor.

Screenshot_20230710_010641_Photos.jpg
Screenshot_20230710_010634_Photos.jpg
Screenshot_20230710_010618_Photos.jpg
Screenshot_20230710_010807_Photos.jpg

Bunlarda farklı tarihlerdeki ekran sürelerim.

Kullanıma göre değişkenlik gösteriyor. Hard oyun oynadığım zaman %100 den %40 seviyelerine düşüyor 5-6 saat kesintisiz oyun sonunda. Benim cihazda. (Facebook,Tiktok) yüklü değil bende bu iki uygulama zaten fazlasıyla şarj tüketiyor. Diğer türlü sosyal medya sörf yapma gibi şeyler de 20 saat ile 1.5 gün arası gittiği oluyor. Pil konusu aslında sizin kullanımınıza ve kullandığınız uygulamalara bağlı. Kişisel olarak şuanda da şikayetçi değilim cihazdan fazlasıyla işimi görüyor her alanda ve günü çıkarıyor.
1 sene sonra yazıyorum :)
senin yorumlarına göre s21fe ile aramda olan buzlar eridi ve şuan kendisinde karar kıldım, eğer görürsen güncel yorumlarını yapabilir misin ve diğer uzun süredir kullanan arkadaşlar da görürse bi uzun kullanım yorumlarını alırım.

Umarım bulabilirsin :D 1 ay önce ben de S21 FE almak için evden çıktım ve bütün Denizli'ye tavaf ettim. Sonuç olarak S21 FE'yi hiçbir yerde bulamadım ve S22 almak zorunda kaldım. Tek çare internetten almaktı, o da bana pek güvenli değilmiş gibi geldi.

1 sene sonra yazıyorum :)
senin yorumlarına göre s21fe ile aramda olan buzlar eridi ve şuan kendisinde karar kıldım, eğer görürsen güncel yorumlarını yapabilir misin ve diğer uzun süredir kullanan arkadaşlar da görürse bi uzun kullanım yorumlarını alırım.
En son kullandığım da böyleydi şu an bi fikrim yok çünkü S23 geçmiştim

Geri
Yukarı