S21 FE taksit ile nasıl alınır?

nunuwl

Centipat
Daha fazla  
Selam, telefon alacağım ancak alacağım telefonu taksit olmadığı için alamıyorum. Bu nasıl olacak? Vodafone'dan falan taksit oluyor ama alacağım telefon orada yok, olsa bile üstüne 5K kadar fiyat koyuyorlar. Nasıl yapacağım? Şu anki telefonum arama yaparken bile kasıyor. Şu anki telefonum A10s istediğim telefon S21 FE.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kredi kartın üzerinden taksitlendirme yapmayı düşünür müsün?

Ben şöyle yapmıştım A73 almıştım peşin fiyatına almadan önce bankanın kampanyalarından 3 ay erteleme ek +3 4 taksit kampanyalarına katılıp telefonu bu şekilde alıp ödemiştim.

Alışveriş kredisi ile deneyebilirsin.

Sen telefon alamayacaksın kardeşim. Hükümetin istediği de bu zaten. Üst sınır 12.000 TL. Onun üzerine taksit yok, sadece ticari kredi kartlarına var onu da bireysel olarak sen edinemezsin sadece firmalar edinebilir.

Sadece Amazon üzerinden yapılan satım alımlarda geçerli bir yol biliyorum fakat ne kadar etik olur orasını bilemem.

Alacağın telefonun satıcısının Amazon.com.tr olduğundan emin olman gerek, aksi taktirde anlatacağım yöntem işe yaramaz.

Varsayalım ki alacağın telefonun fiyatı 17.000TL. Bu fiyata denk, satın alırken taksit yapılabilen başka bir ürün bulman gerekiyor ki 17.000'e bulabileceğin taksitli ürünlerden biri ekran kartı. İstediğin ay taksitle bu ekran kartını alıyorsun, ekran kartı sana ulaşıyor ve kutusunu dahi açmadan, iade etmek istediğini söylüyorsun. İadeni kargoya verip, para iadesinin yapılacağı yeri "Amazon hediye kartı bakiyesi" olarak seçiyorsun. Daha sonra iaden onaylanıp, Amazon hediye kartına paran yatınca, Amazon.com.tr satıcısından gidip telefonunu alıyorsun. Bu şekilde aldığın telefonun parasını taksitli ödeyebilirsin.

Fakat Amazon üzerinden satın almak zorunda değilsen, Hepsiburada, Trendyol gibi sitelerden alışveriş kredisine başvurarak direkt telefonu almak daha sağlıklı olur.

Belirttiğim yöntemde bir problem yaşarsan hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi bilmeni isterim.

Bu sanal cüzdanın hala çalıştığından emin misin? Trendyol'da vardı kapandı çünkü.

Telefonu almadan bankanın kampayanlarında belirli internet sitelerinde Hepsiburada Trendyol gibi 15k üstü harcamalara faissiz +4 taksit 3 ay erteleme veriyorlar 3 ay sonra ödeyip +4 taksit şeklinde ödüyorsun şu an bence en mantıklısı bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…