S21 FE Warzone Mobile kaldırır mı?

Tensar

Picopat
Daha fazla  
S21 FE Call of Duty Warzone Mobile çıktığında oyunu akıcı oynatır mı? Yani şu an beta testlerine bakıyorum S21 FE Max 30 FPS alıyor, S23 Ultra da Max 40 FPS alıyor ve FPS sabit bile değil. Ama IOS'a gelecek olursak iPhone 8 Plus bile çok akıcı oynatıyor.

S21 FE Call of Duty Warzone Mobile çıktığında oyunu akıcı oynatır mı? Yani şu an beta testlerine bakıyorum S21 FE Max 30 FPS alıyor, S23 Ultra da Max 40 FPS alıyor ve FPS sabit bile değil. Ama IOS'a gelecek olursak iPhone 8 Plus bile çok akıcı oynatıyor.

New State'in betası da öyleydi betada eski telefonum ile 15FPS alıyordum oyun çıktığında 30 alıyordum sonra güncellemeler ile o FPS 40'a çıkmıştı şimdi yeni telefonum ile 60 alıyorum fakat Warzone Mobile'yi desteklemiyor Redmi Note 8.
Eski telefonum Huawei Y7 2019'du.

New State'in betası da öyleydi betada eski telefonum ile 15FPS alıyordum oyun çıktığında 30 alıyordum sonra güncellemeler ile o FPS 40'a çıkmıştı şimdi yeni telefonum ile 60 alıyorum fakat Warzone Mobile'yi desteklemiyor Redmi Note 8.
Eski telefonum Huawei Y7 2019'du.
Bu oyun geliştiricileri nedense hep iosa ağırlık veriyor optimizasyon konusunda

Bu oyun geliştiricileri nedense hep iOSa ağırlık veriyor optimizasyon konusunda.

Ya öyle ya da IOS'a optimizasyon yapmak daha kolay.

Warzone Mobile Play Store üzerinde gözüküyor mu sizde?

Bende gözükmüyor zaten APK ile denediğimde desteklenmeyen GPU hatası verdi.

Activision'a mail attım cihaz desteği ile ilgili belki beni aydınlatırlar çünkü oyunun Gameplay'lerini gördüm ve hoşuma gitti.

Bende gözüküyor ön kayıt olarak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230909_164555_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230909_164555_Google Play Store.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı