S21 vs S21FE

• Konuyu başlatan sykrz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
13.000
Şahsen mantıklı. Cihaz yurt dışından getirildiği için ucuz olabilir. Benim de telefonlarla fazla bir alakam yok, az çok bildiklerimi aktarıyorum.
Şuan yurtdışı iphone'lara bakıyorum. Gerçekten de ikinci el fiyatlar ucuz. Alım-satım olayına girmeyeceğim için pasaport başvurusuna bulunmam gerekecek. En azından 3 yıl iphone 13 pro max işimi görür diye düşünüyorum ancak yine de ilk kez ios tarafına geçeceğim için hala şüphelerim var.

S21fe bi tek bana mı daha premium geldi? Daha bugün inceledim eldeki hissi daha iyiydi. Malzeme kalitesi de daha yüksek hissettirdi özellikle çerçevesi.

Bu iki modelin güncel fiyatları bu şekilde FE'nin 256 GB'si iyi indirim yemiş kafamı karıştırdı. Sizce hangisini alayım arada ki 1000 TL'yi vermeye değer mi 1 fazla Android güncellemesi ve depolama alanı için. Donanım tarafında bazı farklarla S21 daha iyi parmak okuyucu 8K video adaptif ekran vs. ama bilemedim. @BehzatAmirim @irsuya.

Dosya Ekleri

• resim_2022-10-12_014001840.png
    resim_2022-10-12_014001840.png
    137,2 KB · Görüntüleme: 19
Bu iki modelin güncel fiyatları bu şekilde FE'nin 256 GB'si iyi indirim yemiş kafamı karıştırdı. Sizce hangisini alayım arada ki 1000 TL'yi vermeye değer mi 1 fazla Android güncellemesi ve depolama alanı için. Donanım tarafında bazı farklarla S21 daha iyi parmak okuyucu 8K video adaptif ekran vs. ama bilemedim. @BehzatAmirim @irsuya.

Düz S21 almalısın, daha iyi bir cihaz. S21 FE'nin tek artısı bir yıl daha güncel olması.

İki cihazıda incelemelisin bence. Senin için önemli olan depolama mı? Premium cihaz mı? 8K video mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı