S21FE nasıldır?

Bütçe
18000
Üniversite öğrencisiyim, evde çok kalacağımı düşünmediğimden dolayı ne sıklıkla şarja takma fırsatı bulurum bilmiyorum. Bu durumda batarya sorun yaratır mı?

Bir de A54ü düşünüyorum bataryası daha iyi olduğu için, öneriniz varsa sevinirim.

Bir öneride bulunamayacağım maalesef.
33W orijinal Xiaomi adaptörü ve onun 33W kablosuyla kullanıyorum fakat 25W mı yoksa 33W mı şarj ediyor bilemiyorum maalesef.
Yaklaşık 1 saat 30 dakika falan sürüyor 0-100 arası.
En verimli güç tasarrufu modunda 6 saate yakın ekran süresi alırsınız ki bence yeter her ne kadar çoğunlukla dışarıda olsanız bile.
Ben sabah 8 gibi şarjdan alıyorum akşam 11 gibi eve geliyorum biraz internette falan geziniyorum Reels, TikTok gibi.
Gece takmıyorum.
Sabah 7 gibi takıp 8 gibi alıyorum.
Gün içinde de elimde oluyor telefon.
Bazen eve geldiğimde kapanmış oluyor ama bu nadir.
Yoksa genelde 20-30 arası oluyor akşam geldiğimde.

Maalesef 4500MAH amper batarya bu şekil güç tasarrufu yapmaya zorluyor😭

Hocam Samsung adaptör kullanmadığınız sürece 25 W yapmıyor, 67 W adaptör ile denedim, Samsung 25 W daha hızlı şarj ediyor. açıkçası 120 hz gibi özellikleri şarjı gitmesin diye kullanmamak işin trajikomik kısmı. Hangisini seçeceğiniz kişisel tercihe kalıyor biraz.

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Bataryası dışında cidden iyi bir cihaz. Exynos alırken ısınma sorunu olur diye korkmuştum ancak öyle bir durum da yok. Bataryası dışında her açından fiyatına göre iyi bir cihaz.

1 güne bile zor çıkar.

S20 alın derim.

S21 FE kullanan birisi olarak ekranı 60 Hz kullanınca pili yeterli geliyor bana. Samsung, S21 FE'yi varsayılan olarak 120 Hz olarak yolladığı için pili kötü diye bir algı var.
Fakat 120 Hz zaten çok pil harcayan bir teknoloji yani buradaki sıkıntı S21 FE'nin değil.

Bataryası çok sorun yaratıyor mu?

Ekranı standart ayarda yani 60Hz olarak kullanırsanız hayır.

Geri
Yukarı