S23 batarya kullanımı günlük kaç saat?

321147

Hectopat
Makaleler
6
Merhabalar dostlar, birkaç hafta içinde kesinlikle telefon alacağım. S23'ü elimde inceleme şansım oldu. Küçük, şık ve ön tarafı tamamen ekran olduğu için. Bu telefonu kibar tasarımı, ekran kalitesi ve performansından ötürü tercih edeceğim. Tabii ki de ilk önceliğim Android. 256 GB UFS 4.0 versiyonunu alacağım. Batarya kullanımı günlük kaç saat olur?

Hocam 3 gündür S23 kullanıyorum fazlasıyla memnunum alt kısımda ekran süresini koyacağım.

Kamera ile pek aram olmadığı için henüz bir fotoğraf vs. yüklemedim veya denemedim.

Ekran süresi güç tasarrufu kapalı ve Bluetooh, konum, Wi-Fi, Dolby, AOD ve 120Hz açık halde olan kullanım bu. Ağırlıklı olarak İnstagram kullanıyorum ve 3 gün olduğu için telefon henüz kendini optimize edemedi. Edince 7-8 saat civarı ekran süresi alacağımı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1728468
Alıntıdaki Bluetooth ve konum açık şekilde alt kısımdakinde ikisi hariç yine her şey açık
şekilde.

Yeni aldığım için ekran süreleri bir tık az, zamanla uzayacağını düşünüyorum.

1700ade6-be13-46a3-b18a-89b55a67fa35.jpg

Dün 60Hz ve yine alıntıdaki özelliklerin hepsi açık şekilde denediğimde 6.5 saat ekran süresi aldım.

Son düzenleme:
Alıntıdaki Bluetooth ve konum açık şekilde alt kısımdakinde ikisi hariç yine her şey açık
şekilde.

Yeni aldığım için ekran süreleri bir tık az, zamanla uzayacağını düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1731916

Dün 60Hz ve yine alıntıdaki özelliklerin hepsi açık şekilde denediğimde 6.5 saat ekran süresi aldım.
Hocam ben pek fazla uygulama kullanmıyorum. Beni memnun edecek gibi görünüyor.

Geri
Yukarı