S23 FE mi iPhone 11 mi?

S23 FE ile yarışamaz bile iPhone 11.

İp 11 yerine s20 fe aldım, s23 fe tabii alınır.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak iPhone 12 mi S23FE mi? Veya 18K-25K arası telefon önerisi olan var mı?

Değerli yorumlarınız için teşekkürler bir sorum daha olacak iPhone 12 mi S23FE mi?
Yani s23, ama isteğe göre değişir mesela daha alt bir cihaz olduğunu bildiğim halde ben iPhone seven biri olduğum için 12'yi tercih ederdim.

Yani S23, ama isteğe göre değişir mesela daha alt bir cihaz olduğunu bildiğim halde ben iPhone seven biri olduğum için 12'yi tercih ederdim.

S23FEden değil düz S23'ten bahsettiniz galiba değil mi? Yoksa S23FE mi daha iyi iPhone 12'den.

Teşekkürler galiba S23FE de karar kıldım tasarımı çerçevesi biraz rahatsız edici ancak çerçeve vesaire çok takılan biri değilim performansı önemli benim için başka cihaz önerisi olan olursa yanıt verebilir teşekkürler tekrardan.

Hocam kusura bakmayın uyandırdım konuyu tekrardan cihazı aldınız mı? Acaba aldıysanız nasıl fiyatına değer mi? Biraz açıklar mısınız bataryası, performansı vb. özelliklerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…