S23 nasıldır?

@Kroxzi dışarıda full parlaklıkta normal. Normalde ise değil. Ancak biraz daha da artar. Profilimde mevcut aldığım ekran süresi bakabilirsiniz.

@Kroxzi dışarıda full parlaklıkta normal. Normalde ise değil. Ancak biraz daha da artar. Profilimde mevcut aldığım ekran süresi bakabilirsiniz.
hocam ekran parlaklıgımda kısıkta kullanıyorum telefonu elıme almaya korkuyorum adeta

hocam ekran parlaklıgımda kısıkta kullanıyorum telefonu elıme almaya korkuyorum adeta
Düzelir hocam. 7-8 saat SoT veriyor. Aşırı yoğun kullanırsanız bile 6 saat veriyor. Başta az veriyor ancak ileride optimizasyon yapınca düzelir. Ekran görüntüsünü gördünüz zaten.

Düzelir hocam. 7-8 saat sot veriyor. Aşırı yoğun kullanırsanız bile 6 saat veriyor. Başta az veriyor ancak ileride optimizasyon yapınca düzelir. Ekran görüntüsünü gördünüz zaten.

inşallah düzelir hocam ne diyelim ısınma hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence biraz gereksiz yerlerde ısınıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…