S23 Plus ekrandaki çizikler için ne yapılabilir?

siyamaske

Centipat
Daha fazla  
Selam, çok uzun konuşmayacağım ben telefonu yeni aldım bu çizikler yoktu sonradan ortaya cikti ama bayağı cizik var benim sorum bu çiziklere ne yapılabilir? Veya temizlenebilir mi? Çizikler o kadar da büyük değil sadece ışıkta gözüküyor bir şey yapıla iliyorsa soylerseniz bayağı iyi olur.

Kılcal çizik olmuş büyük ihtimalle bende düz S23 kullanıyorum daha yeni almıştım 2 gün içinde kılcal çizik olmuştu, Amfilm ekran koruyucu taktım belli olmuyor şu an. Görsele bırakıyorum ürünü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231020_213148_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20231020_213148_Amazon Shopping.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 39
Kılcal çizik olmuş büyük ihtimalle bende düz S23 kullanıyorum daha yeni almıştım 2 gün içinde kılcal çizik olmuştu, Amfilm ekran koruyucu taktım belli olmuyor şu an. Görsele bırakıyorum ürünü.
Ekran koruyucuyu takmadan önce ekrandaki ince kırılmaz camı çıkarttınız mı yoksa üzerine mi taktınız?

İsim bağırttı hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunun gibi ürünler kılcal çizikleri giderebiliyor. iPhone X kullanırken almıştım.

Ekran koruyucuyu takmadan önce ekrandaki ince kırılmaz camı çıkarttınız mı yoksa üzerine mi taktınız?
İnce kırılmaz cam derken? telefon kutudan çıktı hiçbir şey takmadım sıfır ve 2 gün sonra kılcal çizik oluştu sol üst ve sağ alt tarafta ardından da ekran görüntüsünde olan ürünü alıp direkt taktım bu yani. Benim (Kılcal) çizik için bu ürün görünmemesini sağladı ışıkta da bakıyorum yok yani. Arkadaşın kılcal çizik mi normal kırılmamı farklı bir çizik mi onu bilmiyorum. Sadece kılcal çizikte işe yarıyor onu biliyorum.

İnce kırılmaz cam derken? Telefon kutudan çıktı hiçbir şey takmadım sıfır ve 2 gün sonra kılcal çizik oluştu sol üst ve sağ alt tarafta ardından da ekran görüntüsünde olan ürünü alıp direkt taktım bu yani.

S23+'da nasıl bilmiyorum ama S20 FE'de telefon kutudan ince bir kırılmaz cam ile çıktı, sanırım kırılmaz cam takmadan önce onu sökmem gerekecek, konuyu biraz saptırmış olabilirim kusura bakmayın :)

S23+'da nasıl bilmiyorum ama S20 FE'de telefon kutudan ince bir kırılmaz cam ile çıktı, sanırım kırılmaz cam takmadan önce onu sökmem gerekecek, konuyu biraz saptırmış olabilirim kusura bakmayın :)
S23 serisin de öyle bir şey çıkmıyor. Ama siz büyük ihtimalle çıkarmak zorundasınız diye düşünüyorum çünkü farklı ekran koruyucu takacaksınız.

@fatsaordu o eskidendi. Şimdi ekran koruyucu yok sadece yanlarda film var.

Üzerindeki oleofobik katmanı kaldırıp tekrar katmanı uyguluyorlar ama uğraşmaya değmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı