S23 Ultra S pen'i çıkarınca yanık kokusu

Bunun için ayrı fırça gerekir mi? Selülozları daha derine itmesin diş fırçası tarzı bir şey? Ya da Instagram'da sakızla yaptıklarını gördüm o da olur mu?
Ayrı bir fırçaya gerek olduğunu zannetmiyorum. Fırçanın telleri içeriye rahatça nüfuz edebilecek uzunlukta ve hafiften sert olursa iyi olur. İçeri sokup çıkartırsanız içeriye birikir, döndürüp yapmanız lazım. Sakız da iş görüyor ama biraz sıkıntılı.

Teşekkür ederim tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Hocam 1 hafta önce s23ultra aldim. Speni çıkarınca ayni yanik plastik kokusu aldim. Herhangi bir şekilde telefonun ısınmasına neden olacak bir kullanım veya dış etkenlere ( sivi toz vb ) maruz kalmadi.

Hocam 1 hafta önce s23ultra aldim. Speni çıkarınca ayni yanik plastik kokusu aldim. Herhangi bir şekilde telefonun ısınmasına neden olacak bir kullanım veya dış etkenlere ( sivi toz vb ) maruz kalmadi.
Arkadaşım da 14 Pro Max satıp S23 Ultra satın aldı. İlk gün baktım onda da vardı. Muhtemelen kronik bir şey.

Arkadaşım da 14 Pro Max satıp S23 Ultra satın aldı. İlk gün baktım onda da vardı. Muhtemelen kronik bir şey.
Umarım ileride ciddi problem yaratmaz. Cunku servis ve müşteri hizmetleri ilk defa böyle bir silayetle karşılaştıklarını dile getirdi

İlk değil ben de aradım. Gönderin dediler ama istemedim.
Valla hocam şaşırdılar servise de götürdüm. Defalarca müşteri hizmetleriyle de görüştüm. Kronik bisi ise onların haberdar olmaması çok gülünç. Kronik geçebilecek bir durum olmasını umuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…