S23 ve Redmi Note 12 şarjları bittikten sonra yavaş dolmaya başladı

Havuçlukek

Centipat
Daha fazla  
S23 ve Redmi Note 12 cihazlarım şarjları neredeyse aynı anda bittikten sonra yavaş şarj dolmaya başladı. Böylesine üst segment bir telefon böyle bir duruma nasıl düşürür bilmiyorum cihaz konusunda hiç şansım yok hızlı şarj gösterip yavaş doluyorlar yeniden başlattıktan sonra normale döndüler bug mu yoksa donanımsal mı yoksa yazılımsal mı yardımcı olursanız memnun kalırım. 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
0-20 ile 80-100 arasında yavaş şarj olurlar. En ideal hızlı şarjı 40-60 arasında görürsün.

Yeni alındıysa normal. İlk 1 hafta falan pili ortalama oluyor. Gittikçe düzeliyor.

Yok yeni değil 1 ay Redmi'yi alalı 2 ay oldu vallahi hocam delireceğim resmen şaka gibi şarjım bittikten sonra neden yavaş şarj olursunki 34 bin TL para verdim diğerine 7 bin lira moralim bozuldu forumdan kimse yardım etmiyor.

Yok yeni değil 1 ay Redmi'yi alalı 2 ay oldu vallahi hocam delireceğim resmen şaka gibi şarjım bittikten sonra neden yavaş şarj olursunki 34 bin TL para verdim diğerine 7 bin lira moralim bozuldu forumdan kimse yardım etmiyor.
Cevap vermeni bekliyorum. Sonra kimse yardım etmiyor diyorsun.

0-20 ile 80-100 arasında yavaş şarj olurlar. En ideal hızlı şarjı 40-60 arasında görürsün.
üzgünüm hocam kızmayın. Babam hasta mide bulantısı için ilaç hazırlıyordum. Gene özür dilerim kusuruma bakmayın.

maalesef hocam kapalıyken zaten yavaş doluyordu yeniden başlatınca 57 ydi şarjı açtığımda sonradan ikiside hızlı olmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı