S23 ve S23 Ultra batarya süreleri ne kadar?

ber67

Femtopat
Daha fazla  
S23 ve S23 ultranın bataryaları ne kadar dayanır?

S23 Ultra'nın normal kullanımda ortalama 7-8 saat gibi bir ekran süresi var.

S23 ve S23 ultranın bataryaları ne kadar dayanır?

Hocam S23 için söyleyeyim. 120 Hz, düşük performans modu( işlemci üst düzey olduğu için günlük kullanımda hiçbir eksiklik hissetmiyorum), %50 ekran parlaklığı, video izlemek veya sosyal medya kullanımıyla 6.30 - 7 saat arası alıyorum. Full video izleyerek 8 saat aldığım da oldu. Yoğun kullanımda(oyun, kamera çekimi, görüntülü konuşma) 5- 5.30 saat ekran süresi alıyorum.

Hocam ben S23 kullanıyorum öncesinde Ultra kullanıyordum. S23 ile hafif kullanımda 7-8 saat SoT alıyorum. Eğer önceden indirilmiş film izlerseniz bu süreyi daha da arttırabilirsiniz. Normal kullanımda 6.30--7, en yoğun kullanımda ise 5.30-6 saat SoT alıyorum. Hücresel açık, 120Hz, konum, AOD... her şey açık şekilde. Ultra da ise her kullanımda daha fazla ekran süresi var. 9-9.30 saat kolayca görülüyor.

@Nobilium siz nasıl Plus ile 4 saat alıyorsunuz? Kullanım senaryonuz nedir? Ekran görüntüsü falan atılmış nasıl imkansız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…