S3 mini bilgisayara bağlanmıyor

CapsNumScroll

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim S3 mini telefonum var. Ben ona ROM atacaktım fakat bilgisayara bağlayamıyorum. Bilgisayara takınca sarj olmuyor ama normal prizde sarj oluyor ve bilgisayar algılamıyor. Bunun çözümü nedir?

Ayarlara gir, geliştirici modu kısmına gir eğer yoksa Telefon hakkında kısmına gir, oradan yapım numarası yazan kısmı bul büyük ihtimal yazılım bilgilerinde. Birkaç kez yapım numarasi tuşuna bas ve geliştirici modu etkinleştirildi yazısı gelince. Ayarlara geri dön, en aşağıdaki geliştirici modunu görebilirsin, geliştirici moduna gir (USB Hata Ayıklaması), kapalıysa aç tekrar dene, bilgisayara bağladıktan sonra ekrana herhangi bir izin isteği geldiğinde evet de.

Ayarlara gir, geliştirici modu kısmına gir eğer yoksa telefon hakkında kısmına gir, oradan yapım numarası yazan kısmı bul büyük ihtimal yazılım bilgilerinde. Birkaç kez yapım numarasi tuşuna bas ve geliştirici modu etkinleştirildi yazısı gelince. Ayarlara geri dön, en aşağıdaki geliştirici modunu görebilirsin, geliştirici moduna gir,(USB hata ayıklaması) kapalıysa aç tekrar dene, bilgisayara bağladıktan sonra ekrana herhangi bir izin isteği geldiğinde evet de.

Denedim. Telefon sarj olmuyor. Yani bilgisayardan olmuyor. Açtım bu arada, gene olmadı. Samsung USB driver indirdim.

Denedim. Telefon sarj olmuyor. Yani bilgisayardan olmuyor. Açtım bu arada, gene olmadı. Samsung USB driver indirdim.

Samsung USB driver ROM vs. atarken telefonu uygulamanın görmesi için işe yarıyor diye biliyorum çünkü kurmasan bile normalde de şarj etmesi lazım, S3 eski bir telefon olduğu için de algılamama ihtimali olabilir.

Bilemiyorum benim aklıma gelenler sadece bunlar önceden bende attığım için aklıma bunlar geldi ama S3'te denemedim.

Şimdi şarj oluyorda bilgisayara gelmedi onu nasıl yapacağız?
Bilemiyorum. Benim aklıma gelenler sadece bunlar. Önceden bende attığım için aklıma bunlar geldi ama S3'te denemedim.
1619081755377.png

Samsung USB driverı kurduysan bilgisayarı yeniden başlatmayı dene, şarjdan çıkar tekrar tak telefon ekranına izinle alakalı bir şey gelirse evet de eğer gelmezse telefon kilidini açıp ana menüdeyken gelip gelmediğini kontrol et.

Samsung USB driverı kurduysan bilgisayarı yeniden başlatmayı dene, şarjdan çıkar tekrar tak telefon ekranına izinle alakalı bir şey gelirse evet de eğer gelmezse telefon kilidini açıp ana menüdeyken gelip gelmediğini kontrol et.

Deneyeceğim şimdi kurulumunu yaptımda doğru mudur C:\program Files\Samsung\USB drivers böyle biryere kurdu.

1619081962606.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı