S3 Miniyi Tamir Ettirmeli miyim?

Bünyamin Kalkan

Hectopat
Yer
Elazığ/Ankara
Daha fazla  
Meslek
Turizm ve otel işletmeciliği
İyi günler arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi telefonun onarılması gerekiyor. Sorun şu:
Telefon yaklaşık 8 ay önce suya düştü, bende bataryayı çıkarıp sonrada servise verdim. 1 hafta sonra da gidip aldım. Telefona zarar gelmediğini, sıvı temasından dolayı kurutup teslim ettiklerini söylediler.
Geçen ay şarjı az gitmeye başladı, tabi bataryası şişmişti hafif. Bide %100 e kadar şarj edip kapatıyordum, sabah açınca şarj seviyesi %88 lere kadar geriliyordu.
Bende servise verdim gene yaklaşık 5 gün sonra dönüş yaptılar . Anakartın değişmesi gerektiğini söylediler ve 410 tl gibi bir fiyat verdiler. Batarya garantiye girdiği için bir tek o ücretsiz değişiyormuş.
Sizce ne yapmalıyım? Tamir ettirmeli miyim? Yoksa değmez mi? @Recep Baltaş görüşlerinizi bekliyorum.

Hazır servise vermişken yeni batarya al
Ama anakart gittiyse o paraya değmez, yeni telefon bak.

Neredeyse telefonun şuanki fiyatı kadar ücret istemişler. Onun yerine yenisini alabilirsin.

Hiç uğraşma bence. Elindekini sat ettiği kadar. Biraz para biriktirip yeni bir telefon al.

Onu tamir ettirmek yerine Lumia 525 alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…