S4 Mini Telefonun Ön Camını Değiştirmek Zararlı mı?

Pherimenium

Kilopat
Yer
Antakya/Hatay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, S4 Mini telefonumun sadece ön camını değiştirmeyi düşünüyorum. Zararı olur mu ve dokunma hassasiyetinden bir şeyler kaybetmiş olur muyum? Hatam varsa affola. @Recep Baltaş

Orijinal olursa bir sıkıntın olmayacağını düşünüyorum. Okulumdan bir arkadaşım 300 TL vererek iç,dış ekran değiştirmişti saf gibi şu anda bir dünya sorun yaşıyor rom atmak durumunda kalıyoruz nedense hep. Arkadaşımın telefonuda S4 Mini belirteyim.

Bende iç,dış değiştirdim. Tekrar kırıldı sadece ön camı değiştirsem sorun olur mu?

İç camda sıkıntı yok.

Hayır, iç camda sıkıntısı vardı arkadaşımın onuda değiştirdi dış camı tek satılıyor mu bilmiyorum ama tek değiştirsende olur. Ama dediğim gibi orijinal üründen şaşmayacaksın.

Recep Abi her konuya gelmez bence boşuna bekleme derim ve tekrar diyorum orijinal ürün taktırırsan sıkıntı olmaz.

100 tl ye ön cam değiştiriliyor diye biliyorum yazın görmüştüm.300 tl lik de var ama o komple camı değiştiriyor dokunmatiğiyle birlikte bide sadece cam var. Benim telefonumda S4 mini.

100 tl ye ön cam değiştiriliyor diye biliyorum yazın görmüştüm.300 tl lik de var ama o komple camı değiştiriyor dokunmatiğiyle birlikte bide sadece cam var. Benim telefonumda S4 mini.
Benim okul arkadaşım, saf arkadaşım yol üstü telefoncuda değiştirdiği için samsungdan alakasız bir ekran var dokunmatik olmasa daha iyi sanırsam haftada 1 okulun bilgisayarından rom atmakla uğraşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…