S6 Edge alınır mı?

Pek hayırlı olduğunu sanmıyorum. İçinde parçalar sallanıyor. Sahte ekran takılmış, beyaz bir fotoğrafta üst kısımlar farklı renk. Bir daha 2. el almak gibi bir hata yapmayacağım.
Her 2.el telefon almaya çalışan arkadaşların konularında onları uyarıyorum. Burada size bir uyarı yaptım mı bilmiyorum. 2.el telefonlarda genellikle hep sorun oluyor çünkü adam telefonda ya bir kronik sorun görmüştür ya çok eskitmiş ve kullanışlığı bitmiştir ya da maalesef sizin elinizdeki telefon gibi hasar almış, kâr ile elinden çıkarmak için sahte parçalar takılmış oluyor. Aslında bunlar çeşitlendirilebilir. Doğru düzgün nedensizce 2.el satılan telefon satan çok nadir.

2600 MaH batarya var ama?
Şarjı çok iyi gitti bende. Sonradan aldığım s6'yı iki gün şarja takmadıgımı hatırlarım. Vede S6'yı kullanırken tarlada falandım o kadar düştü kalktı bir şey olmadı. Sonra halıya düştü kırıldı :D.
Tarlada bahçede kırılmayan telefon halıya düşüp kırıldı :D.

Şarjı çok iyi gitti bende. Sonradan aldığım S6'yı iki gün şarja takmadıgımı hatırlarım. Vede S6'yı kullanırken tarla da falandım o kadar düştü kalktı bir şey olmadı. Sonra halıya düştü kırıldı :D.
Tarla da bahçede kırılmayan telefon halıya düşüp kırıldı :D.

Hocam iletişim bilginizi yazsanız özelden soru sormam lazım size.

Geri
Yukarı