S6 Edge Plus download mode girmiyor

Ali_Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bir süre G928F modelli telefon kenarda yatıyordu. Daha sonra onu test telefonu, portlama işlerini öğrenme olarak kullanabilme fikri geldi. Hemen bir şarj aleti bulup şarja taktım ama telefon bootloop oluyor. Download mode, TWRP falan girmiyor. Hardbrick olmuş sanırım. Nasıl düzeltirim? @Heribert Yavuz @364809
(En son hatırladığımda port oneui 1 rom yüklüydü

Şarjı yok sanırım. Şarjdan çekince telefon kapanıyor.

Son düzenleme:
İşlemci ya da eMMC sorunlu olabilir. Aynı cihazdan 2 tane var lanet bir şey.

Download moda girebildim. Hem 3 tuşa basıp hem de şarj aletini takınca girdi. Download modda bir yarım saat beklettim sonra şarj aletini çektim ama direk kapandı. Bu neden olabilir? (bir de Samsung official yazıyor. Sanırım stock kurmuşum.)

Download moda girebildim. Hem 3 tuşa basıp hem de şarj aletini takınca girdi. Download modda bir yarım saat beklettim sonra şarj aletini çektim ama direk kapandı. Bu neden olabilir? (bir de Samsung official yazıyor. Sanırım stock kurmuşum.)

Pil de yapabilir bunu. Custom ROM olsa bile o yazması zorunlu. Maalesef yoksa cihaz "Custom binary blocked by FRP" hatası verirdi.

Hocam sanırsam USB portundan fazla güç alamadığı için tam download moda girmiyor. Yani uyarıyı veriyor download mode işte telefonu kullanılmaz hale getirebilir vs. ses açma tuşuna basıyorum telefon reset atıyor.

Pili ölmüş sanırım. Başka kablo ile de deneyeceğim olmadı IMEI için kalır.

İyi telefondu...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı