S7 Edge mi? Huawei Mate 10 Lite mı?

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Epey'den baktığımda S7 Edge'in 80 Puanı var, Huawei Mate 10 Lite'ın ise 71. S7 Edge 1150 Lira istiyorlar ikinci eline, Huawei Mate 10 Light'a ise 1700 istiyorlar. Sizce hangisini tercih edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsanız telefonda 2. el işi biraz sıkıntı. S7 Edge nerdeyse 2.5 yıl önce çıkan bir telefon ve bataryası kim bilir ne durumda. Ben yerinizde olsam Huawei Mate 10 Lite alırdım sıfır hali 2000 TL çünkü telefonun.

S7 Edge tabii ki de. Neredeyse her konuda üstün telefon. Ekran, kamera, donanım gibi üstünlüğü var.

Mate 10 Lite ikinci el mi? Sıfırı piyasada 2099 TL'den aşağıya satmıyorlar. Sıfır kapalı kutuysa 1.700 TL fiyatla güzel bir seçim olacaktır.

@Badmobil bu telefonlardan biri sıfır alınacak S7 edge ikinci el olacak bu baya önemli bir fark ve S7'nin garantisi var mı yok mu belirsiz bence diğer değişkenleri de bilmek gerek.
S7 Edge'in 1 aylık bir garantisi kalmış. Mate 10 lite 35 günlük. S7 Edge'i düşünüyorum şimdilik. Zaten ekran lenste çatlak olduğu için o kadar ucuza alıyorum, garanti 300 lira para istemiş.

S7 Edge'in 1 aylık bir garantisi kalmış. Mate 10 lite 35 günlük. S7 Edge'i düşünüyorum şimdilik. Zaten ekran lenste çatlak olduğu için o kadar ucuza alıyorum, garanti 300 lira para istemiş.
İkisininde garanti konusunda az zamanı kalmış ise iki cihaz arasından S7 Edge almanız daha mantıklıdır. Ancak o kadar düşük fiyata satması beni düşündürmüyor değil, o yüzden cihazı almadan önce bir gözden geçirmenizi öneririm.

İkisininde garanti konusunda az zamanı kalmış ise iki cihaz arasından S7 Edge almanız daha mantıklıdır. Ancak o kadar düşük fiyata satması beni düşündürmüyor değil, o yüzden cihazı almadan önce bir gözden geçirmenizi öneririm.
Dış ekranında kırıklık vardı hocam, telefoncuya sordum. Dedi ki, değişim fiyatı 600 Lira ve değişim esnasında iç ekranın hasar alma riski var. Bende vazgeçtim ondan sonra Mate 10 Lite aldım. Ama çok istiyordum S7 Edge'i nasip değilmiş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı