S7 Edge nasıldır?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Lise 2 öğrencisiyim telefonum Samsung Note 5, 7 yıllık oldu ve çok eskidi. Bataryası ölü, geri tuşu kendi kendine basıyor, 2 kere yazılımı çöktü. Kendime S20 FE almayı düşünüyorum bunun için de Ramazan'da okula gelmemem gerekiyor ama okuldaki devamsızlık hakkımız toplamda 30 (10 düz 20 raporlu) gün, şu anki devamsızlığım 2 gün sadece ve gelmezsem sınıfta kalıyorum. Ramazan'da çalışmayı düşünüyorum çünkü telefonun fiyatı 2 günde 8200 TL'den 8500 TL'ye çıktı (Teknosa bayii fiyatı) ve ileride yükselme riski de bulunuyor. İş sorun değil Sultangazi'de iş bol ☺️
Başka telefon derseniz de aklımda S7 Edge var iPhone kullanmayı hiç denemedim. Siz ne önerirsiniz?

Hocam bahsettiğiniz hangi cihaz S20 FE SD versiyonu 7000 civarı.

Aynen usta S20 FE Snapdragon 128/6 versiyon.
Usta internet fiyatı evet 7K TL ama internet yorumları, bazı riskler göz korkutuyor. (başka bir şey çıkması vb.)
S7 Edge'in artık eski bir model olduğunu düşünüyorum. Onun yerine daha sıfıra yakın yeni modeller tercih edilebilir. Bütçe de çok önemli tabii.

Bütçe düzensiz çünkü tekstil parası düzensiz. ☺️ babam 2.5 milyar (2500 TL) maaş alıyor ama eve zor yetiyor onun için kendim bir şeyler yapmak istiyorum.

Usta internet fiyatı evet 7K TL ama internet yorumları, bazı riskler göz korkutuyor. (başka bir şey çıkması vb.)

Bütçe düzensiz çünkü tekstil parası düzensiz. ☺️ babam 2.5 milyar (2500 TL) maaş alıyor ama eve zor yetiyor onun için kendim bir şeyler yapmak istiyorum.
Hocam güvenilir bir satıcıdan almanız durumunda internet kesinlikle daha iyi. Almayı kesinleştirirseniz linkini bırakın, inceleyelim.

Tüketici Hakem Heyeti bu konularda çok ciddi. Bir sorun yaşadığınız zaman genelde hemen çözerler ki aslında müşteri kendisi olayı dramatikleştirmediği sürece tüm teknik problemler satıcı ya da üretici tarafından çözülüyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı