S7 Edge Nasıldır?

Evet sıkıntılı arkadaşım 2016'nın 10. ayında aldım.
Çok sıkıntı çektim bu telefondan belki benim talihsizliğimdi bilemiyorum ama ne zaman servise gitsem ki kendim elle götürürüm servise telefonumu işlemler daha kısa sürüyor aynı sorunlardan şikayetçi çok müşteriyle karşılaştım.
Çok alçak yumuşak bir düşmeden dolayı ekran kırılmasada içi aktı sanırım yeşil ışıklı siyah ekran oldu ön tarafı 1300 TL'ye değiştirdim..
Ardından batarya şişti 1 ay geçmeden başka bir şarj aleti kullanmadığım halde bunuda ben Z170 anakartımın fast charge özelliğine bağladım nuhtemelen ondan olmuştur.
Sonra kız arkadaşımınkide.. çantadan çıkardığımızda aynı şekilde ekran gitmesi 2 sefer 2 ay aralıkla muhtemelen basit bir sıkışmadan..
Ardından da beyaz bir sayfa açıldığı zaman arka planda whatsapp, facebook benzeri programların ghost olarak simgesi gözükme problemi başladı..
Geçen hafta yine benimki 30 cm gibi bir yükseklikten düşmeden dolayı yine edge ekranı köşe tarafı dağıldı artık yaptırmaktan vazgeçtim.
Şu andada androidin klasik kilitlenme sorunlarını yaşıyorum 5 dakika kilitli kalıp kendine reset atıp açılıyor çoğalırsa formatla geçiştiriyorum..
Ama telefondan soğumadım nedense seviyorum telefonumu dediğim gibi benim bahtsızlığımdır belki..
Mutlaka kasko yaptırın ve edge ekranına çok dikkat edin iyi bir koruyucunuz olsun..
Telefona gelince kullanmadığım Samsung modeli azdır.. servet dökmüşümdür bu zamana kadar.. diğer Samsung modellerine göre bahtsızlığa da vursam ekranının hassas olduğu aşikar...
Şu anda ghost problemi ve köşesi kırık halde kullanıyorum gittiği yere kadar artık...

Son düzenleme:
Aslında telefon güzel takılma vs hiç bir sorun yok sadece bataryadan kıllandım ben çabuk bitiyor.

Millette bana sorun haline geitmr diyor ama sorun oluyor..

İster istemez kafana takılıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı