S7 vs S6 Edge Plus

octaviavrs

Hectopat
Daha fazla  
2. El telefon alıcam ve bu telefon bana 4 yıl gidicek. Edge ekrana karşı ilgim var ve aldığım telefon garantili olucak. S6+ hafıza sorununu ise Xiaomi mi wıfı router 3 alıp eve gelince resimleri ve videoları yedekleme yapıcam. İki telefon fiyat olarak birbirine yakın. Sizce S6 edge plus mu yoksa S7 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 Edge alma imkanınız varsa alın. Edge seviyormuşsunuz madem. Dört yıl gitmesini istiyorsanız yeni model almaya çalışın. Tabi artık telefon piyasası o kadar yılı götürmüyor maalesef ama bu kullanıcıya bağlı birazda.

S7'nin donanımı çok daha, güçlü kamerası da çok daha iyi özellikle düşük ışıkta.
S7 almalısınız.

S7 alabilirsiniz. Android 8 de alacak galiba. Bu arada ben bizzat kullanıyorum (şu anda bu yazıyı S7'mden yazıyorum) sorularınız varsa seve seve yanıtlayabilirim.

S7 her türlü kaba tabirle ''saplar''.

S7 edge alman mantıklı. Söylenenlere göre Android O ile Note 8 arayüzü gelecekmiş, yeni arayüz her zaman daha iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…