s7560 ve s7560M Romları aynı mıdır?

CLM Project

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, telefonuma cyanogenmod kurmak istiyorum. Elimde Samsung Galaxy Trend S-7560 telefon var. Bu modele uygun cyanogenmod sürümü arıyorum uzun zamandır fakat internette yaptığım aramalarda karşıma sürekli S-7560M modeli ile ilgili cyanogenmod kurulumuna dair dosyalar, videolar ve yazılar çıkıyor. Ben elimdeki telefona S-7560M modeline ait cyanogenmod rom dosyalarını yüklersem bir sorun olur mu? Yani telefonun anakartı vs. parçalarına bir şey olur mu? Kısacası öğrenmek istediğim şey bu iki telefonun özellikleri aynı mıdır, rom dosyaları birbirine uyar mı? Mesele şu videonun altındaki dosyaları yükleyebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki telefon ile benim telefonun RAM miktarı (645-646 mb) aynı. Acaba diğer özellikleri de aynı mı?
Cevaplarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı